Saat mağduriyeti ve yıkılan 15 tarlalı köyüm sonrası adminler tarafından verilen inanılmaz cevap

• Aragornun kurduğu paragraftaki alıntı bir cümle: "Krallığıma ve düşmanlarıma saygımdan dolayı server sonuna kadar bekleyip aranızdan ayrılacağım." Gördüğün gibi burada kendisi söylemiş oyunu bırakacağını bizde tükürdüğünü neden yaladığını sorduk ona doğal olarak. Sorma gibi bir hakkımız olduğunu düşünüyorum :)

Adam destek beklemis bence. Konu altinda bizlerde ayni seyi soylemis olsaydik travian birçok oyuncu kaybedeceği icin daha doğru kararlar verebilirdi

• Çen cok mu içerledin :)

AHAHA 10 dakika önce beni arıyordun genel chatte. 10 dakika sonrasında 180 derece dönüp başka insanlara sövmeye başlamıştın? Al sana asıl kimin içerleyeceğini gösteren görsel. Görselden kıskançlık akıyor. İnsan gelir bir tebrik eder. Ama gerçi doğru 500 kişi uğraştınız ama gene de kazandık demi unutmuşum :)

• Adam destek beklemis bence. Konu altinda bizlerde ayni seyi soylemis olsaydik travian birçok oyuncu kaybedeceği icin daha doğru kararlar verebilirdi

Sonucu değiştirmediğinin farkındasın bence sende. Mantıksız bir şeyi savunmaya çalışıyorsun. Korumak için koruma,biz Aragornun paragrafından bir alıntı yapıp bunun cevabını bekledik fakat bunun dışında her cevap geldi. Konu senle alakalı olmamasına rağmen sen konuşuyorsun o susuyor bu da aşırı saçma işte.

• AHAHA 10 dakika önce beni arıyordun genel chatte. 10 dakika sonrasında 180 derece dönüp başka insanlara sövmeye başlamıştın? Al sana asıl kimin içerleyeceğini gösteren görsel. Görselden kıskançlık akıyor. İnsan gelir bir tebrik eder. Ama gerçi doğru 500 kişi uğraştınız ama gene de kazandık demi unutmuşum :)

Sövmek derken pardon ?

• Sövmesen bile suçu olmayan insanların ailevi değerlerine küfreden insanların destekçisiydin bu benim için yeterli bir sebeptir.

İttifakınız olduğu İyi krallıgı ana bacı yapanlarla dolu bır krallıktı.Destekçi demişken belirtelim,kimsenin aklında soru işareti kalmasın.He bir de wowu satın aldığınız.

• Ayrıca burada şunu görüyorum. Öyle atıp tutmaya benzemiyormuş değil mi? Yok bırakırım, yok saygımdan bekliyorum. Yok 16 yıldır oyuncuyum ama bu son oyunum. En azından 2 gün bekleyip protesto etseydin bu durumu :)

sen önce demin bana ithamda bulundugun sovdugum durumu kanıtla,ondan sonra senle muhattap olacağım

• sen önce demin bana ithamda bulundugun sovdugum durumu kanıtla,ondan sonra senle muhattap olacağım

"Kaça satın aldınız?" sözü benim gözümde sövme konumundadır. Ama sen anlamazsın o durumlardan zorlamana gerek yok. Senin için emek denen şey 3500 altın çekip npc yapmaktı unutmuşum :) Bu yüzden de emeğiyle bir şeyler başaranlara çamur atmayı seversiniz. Ben de şunu diyorum boyundan büyük konuşma. Yoksa tükürdüğünü yalamak zorunda kalırsın. Ne demişler bin düşün bir söyle :)

• sen önce demin bana ithamda bulundugun sovdugum durumu kanıtla,ondan sonra senle muhattap olacağım

Bu arada bırakırım dedıkten sonra bu durumun sorunun çözüldüğünü,verdiğim emeklerin hem yabancı teknik ekip hem de Türk teknip ekip tarafından karşılandığını sizinle paylaşmama da gerek olcağını sanmıyorum

• Sahte hesap acip gece gece kufurler savurdunuz. Oyunda bayanlarda var. Bu kufur olayi insanliga sigmaz. Ayip denen birsey var. Onu yapanda karaktersizin tekidir. Bu strateji oyunu. Saldirilar savunmalar reislemeler hep strateji ile yapilir. Kazanani tebrik edeceksiniz. Kimsenin gucune gitmesin.

• "Kaça satın aldınız?" sözü benim gözümde sövme konumundadır. Ama sen anlamazsın o durumlardan zorlamana gerek yok. Senin için emek denen şey 3500 altın çekip npc yapmaktı unutmuşum :) Bu yüzden de emeğiyle bir şeyler başaranlara çamur atmayı seversiniz. Ben de şunu diyorum boyundan büyük konuşma. Yoksa tükürdüğünü yalamak zorunda kalırsın. Ne demişler bin düşün bir söyle :)

Ahlaki değerlerin gerçek hayatta çok yüksek burada baya düşmüş eşitlemen dileğiyle.Seviyem burada son buluyor,daha aşağı çekemeyeceğim maalesef.Bir dahaki serverlarda karşılaşmak dileğiyle.

Az çene çok iş.

• Sahte hesap acip gece gece kufurler savurdunuz. Oyunda bayanlarda var. Bu kufur olayi insanliga sigmaz. Ayip denen birsey var. Onu yapanda karaktersizin tekidir. Bu strateji oyunu. Saldirilar savunmalar reislemeler hep strateji ile yapilir. Kazanani tebrik edeceksiniz. Kimsenin gucune gitmesin.

Abi onlarda tebrik yok. Sadece çamur atma var :) Galiba şey taktiğini güdüyorlar. Çamur at izi kalsın. Ama olmayacağını anlamaları lazımdı.

Kim küfür ettiyse kendi ayıbı.Başkalarının ettiği küfürleri bana mal edemessiniz .Ediyorsanız da bunu kanıtlayacaksınız.Yok kaça almış bir küfürmüş falan filan saçmalamayacak kimse.

• Ahlaki değerlerin gerçek hayatta çok yüksek burada baya düşmüş eşitlemen dileğiyle.Seviyem burada son buluyor,daha aşağı çekemeyeceğim maalesef.Bir dahaki serverlarda karşılaşmak dileğiyle.

Az çene çok iş.

Aynen öyle az çene çok iş. O zaman herkes ayrılmadan açıkla bakalım ARAGORN. Kingdoms ekibi seni kaça satın aldı? AHAHAAHAAHHA