Nový člen teamu! Nový hunter, moderátor, pomocník :-)

• Vážení válečníci a válečnice!

Přišel čas, čas spojit meče a rozšířit řady lidí, kteří se starají o vaše radosti i strasti zde - tedy Travian Team!

Dnešním dnem se oficiálně můžete o pomoc obracet i na Kefree , je to starý\nový moderátor pro českou doménu zde na fóru, dále bude pomáhat lovit hříšníky - tedy i nový hunter! Zkrátka bude nyní moje pravá ruka! :-) Pokud já budu z nějakých důvodů nedostupný - třeba hnijící v Íránské base -, tak s některými potížemi vám bude moci pomoci i Kefree a kdo že Kefree je? Mnozí z vás ho znají pod jménem XXX , ano jedná se o stejnou osobu :-) Již má zkušenosti s moderováním a řízením z jiných her, takže bude určitě přínosem.

Často mě kontaktoval jako prostředník, když jste měli problémy a tak jsem mu nabídl, aby to dělal o level výš a on přijal. Právě prochází lehkým tréninkem a bude brzy schopný řešit problémy :-)

Pozdravte ho tady! Co že bude jeho hlavní role? Pomáhat zde na fóru, řešit problémy hráčů a lovit lidi, co porušují pravidla nebo zneužívají herní mechanismy! Hříšníci střeste se!

Takže tě vítáme bojovníku, pozdravíte nového pomocníka také? Vítáte toto rozšíření? :-)

Za team TK,

Tkey

Edit Kefree: zmazanie herného nicku, nechcem byť vykatovaný už 3. deň servera :thumbsup: