Divy světa na narozeninových kolech - zvláštnosti, informace a diskuze

 • Vážení hráči,


  První noc dlouhých nožů a dobývání divů světa již na narozeninových herních světech proběhla!


  Užili jste si noční odpovčinek nebo vás probudili nějaké záludné útoky?


  Nezapomeňte, že Divy světa (WW) nejsou chráněny během nočního příměří, mohou být kdykoli napadeny! Tak na ně dávejte bacha :-)


  Otázky a záludnosti na které odpovídáme na základě dotazů hráčů:


  Dovolená a Divy světa:

  "Majitelé" divů světa (WW) nemohou jít na dovolenou. Pokud majitel WW šel na dovolenou krátce před tím, než se stal jedním z nich, režim dovolené pokračuje. Momentálně jsme ve fázi testování některých aktualizací systému dovolených. V budoucnosti taková skutečnost dovolenou zruší. Tyto změny budou zveřejněny v červenci. Více informací o tomto tématu bude brzy následovat.


  Protože v současné době mnoho království na com1nx3 sledovalo strategii jít na dovolenou krátce před získáním vesnice divu světa, v současnosti není tedy mezi nastaveným omezením a touto strategií velký rozdíl. To je důvod, proč je tato metoda hry testována až do pondělí. Mohli bychom odstranit dny dovolené v daných případech pryč. V pondělí vás budeme informovat o našem konečném rozhodnut


  Už plánujete s jinými královstvími kombinovat své jednotky pro masivní útok? Nebo se budete soustředit na obranu vlastního divu světa? Viděli jste také nějaké ohňostroje nad zázraky?


  Případné otázky házejte sem, pokusíme se na všechny odpovědět :-)


  Dejte nám vědět, jsme zvědaví


  Váš tým Travian Kingdoms