KÖYLER ARASI ASKER KULLANIMI

• MERKEZ KÖYDE BASTIĞIMIZ ASKERLERİ VEYA YAN KÖYLERİMİZDE BASTIĞIMIZ ASKERLERİ MERKEZ KÖYDE KULLANALIM YADA YAN KÖYLERİMİZDE KULLANALIM ASKERLER SADECE BİR KÖYÜN ASKERİ OLMASIN ÇALIŞMA BEKLİYORUM...:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Turkey Special Operations Police

• Bu tarz çalışmalar oyunun dengesini ve mekaniğini bozar hocam. Buna örnek olarak Legends sürümünde ROA adı verilen özel doğum günü sunucularında bu denendi. Yüksek altınla oynayan oyuncuların işine gelen bir durum oldu bu sadece. Hem altın hem de madde ile asker birleştirme yapılıyordu ancak hammadde ile bile yapacak olsanız yoğun bir yağma süreci gerekiyor, buda doğrudan altın veya bir takım uygunsuz programlara çıkıyor :) Sürekli aktif olamazsınız. Oyun bu şekilde iken bile bir dünya adaletsizlik ve haksızlık varken belirttiğiniz değişikliklerle birlikte oyunun mekaniği tamamen bozulur.

• Anladım hocamda merkezden asker basıyorsun zaten yan köylerden basıyorsun doğrumu ben yan köylerdeki askerleri dıyelim merkeze attım orda kullanmak ısıtıyorum hangi köye attıysam o koyun askeri olsun demek ıstedgımı o yanı Hammade normal olacak oyun aynı sekilde devam edıcek sadece askerleri köylerde kullanıcaz. Yani altın kullanımı olmayacakta koy gene asker basacak ama attım koyun askeri olacak yada o köyden alıp 3 köye atacam mesela o koyun askeri olacak demek ıstedıiğim buydu aslında ılgın için teşekkür ederim.

• Merhaba,

Önerinizi okudum. Komançero arkadaşımınızın dediğine katılıyorum. Şu açıdan bakarsak eğer belki daha iyi anlayabilirsiniz, eğer bu uygulanabilir olsaydı o zaman destek asker göndermenin bir mantığı kalmazdı. Saldırı olan köye bütün askerler yığılırdı be savunma daha güçlü olurdu. Kendi açımızdan düşününce çok yararlı geliyor ama birde rakibin aynı şeye sahip olduğunu düşünün o zaman nasıl hissederdiniz :)

Yinede öneriniz için teşekkür ederiz. Her türlü fikir ve önerilerinize açığız belirtmekten çekinmeyin :thumbsup:

Moderatör

Travian Kingdoms TR

• Ben anlaşılmadım ben kendi koylerimiz arasında demek ıstemiştim yanlış anlaşılmasın baska oyuncuya gene destek alarak atılcak asker yıgılması dıyorsanızda zaten adamlar 2 yada 3 koyden asker bastıgı zaman tek koyune atıyor fark eden bısey olmuyor dıye dusunuyorum ama ılgınız ıcın genede tesekkur ederım.