Upgrade herních světů na verzi 0.97 – Vylepšení režimu dovolené

 • TK_Patch097_forum-all.jpg


  Vážení hráči,


  tato verze hry je zaměřena především na vylepšení režimu dovolené. Od úterý 8. září začnou všechny nové herní světy s novou verzí hry (0.97). Německé a Italské lokální světy budou první světy nasazené s novou verzí.


  Za tyto vylepšení děkujeme především Vám, hráčům, kteří nám poskytují zpětnou vazbu a i díky Vaším názorům jsme systém dovolených poupravili.


  VYLEPŠENÍ REŽIMU DOVOLENÉ


  · Herní nápověda: nyní najdete mnohem více informací v herní nápovědě > účet > režim dovolené.

  · Lídři: králové, místokrálové a vévodové nemůžou aktivovat dovolenou. Viz screenshot.

  097-warning-leader-com.jpg

  · Pokud se guvernér stane králem, místokrálem či vévodou, jakákoli probíhající dovolená bude zrušena po přijetí role nebo na konci korunovace.

  · Tutoriál: Srovnávací tabulka s informacemi o rolích, která se objevuje při výběru, zda budete hrát jako král či guvernér, nyní obsahuje informaci, že pouze guvernéři můžou využít dovolenou. Viz screenshot.

  097-king-or-governor.jpg

  · Fáze aktivace:

  o Hráči v oznamovací fázi (doba před aktivací dovolené) nemůžou posílat útoky či obléhání na divy světa, natarské vesnice, oázy nebo vesnice ostatních hráčů; můžou ale útočit na loupežníky.

  o Ostatní hráči dostanou upozornění, že jejich útok by dopadl během naplánované dovolené. Můžou stále útok odeslat a pokud hráč svou dovolenou zruší, útok dopadne. Pokud zůstane režim dovolené aktivní, armáda se místo boje vrátí zpět s prázdnýma rukama.

  o Režim dovolené lze zrušit kdykoli během fáze aktivace.

  · Fáze aktivní dovolené:

  o Všechny podpory ostatních hráčů ve vašich vesnicích budou poslány zpět.

  o Hráči na dovolené nemůžou posílat žádné podpory ani útoky na ostatní hráče, oázy a natarské vesnice, včetně divu světa.

  o Vaše vlastní jednotky na podpoře v jiných hráčských vesnicích zůstávají tam, kde jsou umístěny, a proto mohou být napadeny.


  OPRAVY CHYB

  · Loupežnické skrýše: Pokud loupežnická skrýš existovala ještě před začátkem dovolené, loupežníci neútočili ani po skončení dovolené. Tato chyba byla opravena.

  · Neaktivní účty: Opravili jsme opakující se chybu, která neodstranila zástupce a dualy z neaktivních účtů. Teď budou odstraněni automaticky ve chvíli, kdy se majitel účtu stane neaktivním.


  REŽIM DOVOLENÉ

  Následující body zůstávají stále v platnosti:

  · Fáze zrychlení: produkce dřeva, hlíny a železa a výcvik jednotek běží dvojnásob rychle.

  · Hráči vlastnící div světa nemůžou využít režim dovolené.

  · Jednotky můžou stále hladovět. Produkce obilí zůstává během všech fází stejná.

  Pro podrobnější přehled mechaniky režimu dovolené se podívejte na nejnovější článek v naší znalostní bázi Mód Dovolené.  Užijte si krásné léto!

  Váš Travian Kingdoms Team

 • NIč pre nás čo dovolenku nevyužívajú :D

  Ked neminiem dovolenku na jednom servery ušetrím si ju na další ako v práci? :D:D

  To by bola dlhá dovolenka

  Dovolená je užitečná, když si člověk potřebuje odfrknout a třeba na lodi někde v chorvatsku na mobilu něco bastlit a dostávat čočkovou od kámošů nebo nedej bože manželky (R.I.P) :-) Dovolená je vždy na jeden herní svět, člověk se musí sám sebe zeptat, jaký smysl by měl pro mě herní svět, kdybych ho celý "prodovolenkoval"? :D

 • Dovolená je užitečná, když si člověk potřebuje odfrknout a třeba na lodi někde v chorvatsku na mobilu něco bastlit a dostávat čočkovou od kámošů nebo nedej bože manželky (R.I.P) :-) Dovolená je vždy na jeden herní svět, člověk se musí sám sebe zeptat, jaký smysl by měl pro mě herní svět, kdybych ho celý "prodovolenkoval"? :D

  Tak sorry Hyeny jak prídu divy dávam si voraz :D