Kendi kelimelerinizi bulun #1.4

• COMIC_04_The-king%E2%80%99s-round-table_exp_blank.png

Sevgili oyuncularımız,

Bu yarışmamızda sizden yukarıdaki konuşma baloncuklarında neler olduğunu kendi yaratıcılığınızla doldurmanızı istiyoruz. Bir oyuncumuz üç farklı versiyon ile yarışmaya katılabilir. Dilerseniz yukarıdaki şablon üstüne yazarak ya da baloncukları numaralandırıp yanlarına ne yazmak istediğinizi paylaşarak katılabilirsiniz. Bazı diğer şartlar;

• Travian Kingdoms'a uymalı
    • Güldürmeli :D
    • Diğer oyuncuların gönderileri kopyalanmamalı

Ödüller:

• 1 x 125 Altın
    • 1x 75 Altın
    • 1x 50 Altın

Nasıl kazanırım:

• Katılımcılar arasından 3 kazanan Travian Kingdoms jürisi tarafından seçilecektir.

Sizin için blog'umuzda yer alan örneğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Katılımcı, yarışmaya katılarak takma adının Facebook'ta ve / veya bu yarışmayı kazanması durumunda Travian Games'in sayfalarında yayınlanabileceğini kabul eder.

Travian Kingdoms Ekibiniz

• 1 Arkadaşlar oyunun sonuna geldik , artık sizlerden bana olan sadakatınızı ispat etmenizi istiyorum...

2.

a) Sayın kral ne gerek var ki böyle bir şeye..( Kendimizi bir yerden mi atalım yani )

b) Ben kendimden eminim de bu saf köylü ne yapacak merak ediyorum..:D

c) ( kendimizi bir yerden atalım dedi iyi fikir) Aklımda bir şey var ama .....

3 Kral ( bende merak ettim nasıl bir salaklık yapacak acaba)..:?:

4..Hayyyyyt ( offf zemin kattaymışız rezil olduk...:cursing: yetmedi bir de cam parası ödeyeceğiz)

• 1) Bu gün sizi neden buraya topladım bir fikri olan var mı ?

2)

a) Sanırım bir saldırı planlıyoruz,

b) Her zaman bu haberlere açım nereyi yıkmamı isersin,

c) Ne işimiz var burda asker mi yetiştiricektik?

3) 1 asker bile yetiştirmedim deme.

4) Anlaşılan ben sizin düşündüğünüzü ,düşünmeyi akıl edemedim.

• 1:Evet arkadaşlar savaşı kazanmak için savunmamızı sağlam tutmamız gerekiyor
    2:Köylerimizi ve surlarımızın seviyelerini en az 20 yapalım
    3:yeni köyler kurup geliştirelim
    4:mutlaka Merkez köylerinizi şehire çevirin kültür puanınızı ve sıralamanızı yükseltin
    5:Gelen düşman saldırılarını işte böyle pencereden atar gibi atın

• 1.Herkes bu hafta askeri eğitimleri tamamladi mi?

2.Ben 1000 asker daha Eğiteceğim.

3.Bu hafta hepsini tamamladım.

4.Tokmak sallayan tokmağı sallıyorsa balta sallayan da baltayi.Ya toytan o neyi sallıyor.

5.Ahirdaki toytonlari sulamismiydim.

• bu zorlu savaşı kendi imkanlarımızı zorlayarak kazanmamız lazım!

biraz daha çalışsak mı bu konuda?

tabiki kanımızın son damlasına kadar!!

bu imkanlarla zor gibi ?(

• 1 arkadaşlar hoşgeldiniz ama eliniz boş geldiniz.! hadi verginizi vermiyorsunuz bari eliniz dolu gelin

2 efendim ben kapıya bıraktım hediyemi

3 bende tüm atlılarımla hediye getirdim ahırın önündeler

4 ben şeyyyy efendim düşündümde ?

5 seni düşünmen için komutan yapmadım salak çık dışarı

6 sizin içn ölürüm efendim emredersiniz. oh be allahtan binalar tek katlı yine ölmedim :)))))

• 1)Korona var diyorum siz savaş diyorsunuz, Ne yapacağımız konusunda fikri olan var mı?

2) Savaş için burda olduğumuzu sanıyordum Hayko Cepkin'i neden çağırdınız.

3) Bu savaşta en büyük silahınız ben olacağım. öööööööwww.

4) Bence askerlere korona bulaştırıp düşman köylerine salalım.

5) Her yeni fikir gibi buda sancılı başladı.

• 1.kaç yıllık kralsın saldırıya karşı tırsak çizmesi takarsan hazıneyi alırlar

2.sizi buraya toplamamın sebebi eşimle kaynanam arasındakı savaşı yenebılmek

3.Atınıza sahip çıkın bizim ekinleri yemiş

4.Yapı denetimden onay geldi en az 5 köy dıkıp 3 harabe yıkacaksınız

5.ben sizden savunma istedim siz bana saldırmışşınız

1.how many years are you a king, if you wear pussy boots against attack, they'll get the treasure

2.I brought you here to defeat the war between my wife and my mother-in-law.

3.Take care of your horse, he ate our crops

4.At least 5 villages and 3 ruins will be demolished.

5.I asked you for protection, you attacked me

• aslında ne demek istediğimi anladığınızı sanıyorum.ama anlamamış gibi davranıyorsunuz ..( ödül kazananlardan bir katılımcı süre bittikten sonra yarışmaya katıldı gibi geldi bana )

• aslında ne demek istediğimi anladığınızı sanıyorum.ama anlamamış gibi davranıyorsunuz ..( ödül kazananlardan bir katılımcı süre bittikten sonra yarışmaya katıldı gibi geldi bana )

Merhaba,

Hayır demek istediğinizi anlamamışım. Ödül kazanan yarışmacılarımız arasındaki en geç katılım 11 Ekim'de yapılmış gördüğünüz üzere. Bunun yanı sıra ilk mesajı kontrol ederseniz son katılım tarihi olarak herhangi bir tarih verilmemiş. Ödül kazananları seçmem gerektiği bana bildirildiği tarihe, yani 19 Ekim, kadar yazılan bütün yorumları yarışmaya dahil ettim.

Benim yazdıklarım dışında bir tespitiniz varsa ve/veya haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız paylaşırsanız sevinirim. Zira kimse dört dörtlük değildir ve her zaman yeni bir şeyler öğrenebiliriz.

Saygılarımla,

Leonidas

Community Manager

Travian Kingdoms TR