• Hned na začátku jsem dostal úkol prodej zboží . V momentě kdy zvolím suroviny mi to napíše , že obchod není možné provést , kvůli tomu abych neporušil pravidla hry . Víte co s tím ?

• rovnaka IP ? dva ucty ? jeden PC ? myslim ze max pomer je 2:1 alebo skus prijat daku ponuku... a jedine cez trznicu myslim ze prvych 7dni sa posielat surky ani nedaju vzajomne.. pomohol by obrazok screen problemu :)

plus ak hras cez mobil cez tu "super" aplikaciu tak to skus cez pc prehliadac, dalsia moznost na mobile chrome a v nastaveniach zaskrtnut verzia pre pc

• rovnaka IP ? dva ucty ? jeden PC ? myslim ze max pomer je 2:1 alebo skus prijat daku ponuku... a jedine cez trznicu myslim ze prvych 7dni sa posielat surky ani nedaju vzajomne.. pomohol by obrazok screen problemu :)

plus ak hras cez mobil cez tu "super" aplikaciu tak to skus cez pc prehliadac, dalsia moznost na mobile chrome a v nastaveniach zaskrtnut verzia pre pc

Díky za radu :-) Máš malého zlatého bludišťáka. Ale hoši, nebashujte nám tu tolik tu apku, já když jsem zacínal hrát kingdoms, tak nebyla žádná a tohle je pořád lepší než nic :-) Třeba Travian Legends nemá žádnou apku :-)

• Fotografie zde. A ano hraju to přes tu super aplikaci .😅 Dva účty na stejným světě nemám . Pravé mě to překvapilo , protože na jiných serverech to normálně funguje . Přes Chrome to zkusím

skúšal som ten pomer cez pc a mne to ide neviem kde je problém :) :/

Díky za radu :-) Máš malého zlatého bludišťáka. Ale hoši, nebashujte nám tu tolik tu apku, já když jsem zacínal hrát kingdoms, tak nebyla žádná a tohle je pořád lepší než nic :-) Třeba Travian Legends nemá žádnou apku :-)

Neber to osobne, ale ta aplikacia je pre mna nehratelna.. sledujem ju dokonca som tam aj ako betatester.. zaspalo to dobu za tie roky cca 3-4r co si to vsimam nic moc.. a to mobilne hranie napreduje razantne dopredu zmeskat tuto vlnu je skoda :(

Legends sice nema apku, ale dokazali optimalizovat prehliadac pre mobil tak, ze hranie je dost podobne ako cez apliakciu...

Travian poznam cca 10-13rokov... Kingdoms ma urcite potecial :) len tam treba pridavat nove veci tento rok som tak postrehol zmenu dovolenky aj to zrejme preto ze Rusaci ukazali ako prebrat DS a dat dovolenku :D

cakal by som veci ako Kralovske technologie na skumenie (produkciu, armu...) alebo by som ocenil pridavanie odkazov ako to ma Legends... :) moznosti je vela :thumbsup:

Uvidime co ukaze cas :) Mier ! :D

• Jak říkáš, je to proces :-) Díky za návrhy, hodím je do reportu a probereme to v teamu :-) Nějaké incenity pro tvorbu království zní zajímavě :-)