Další rozvoj hry

 • Ještě přidám 1 dotaz. :) Myslíte si, že se dá omezit ty spojovačky na každém serveru? Za tu dobu jsem si zvykl, ale pro nové hráče to může být dosti demotivující když vidí, že je na serveru 150 lidí proti 40ti..Ehm viz. poslední speed :/


  PS. Erupce na slunci nic moc

  Předám dál, ale jak tu asi párkrát bylo řešeno, tak když to omezíme, tak to bude akorát rozdrobený do Ničitelé_koťátek_1 a Ničitelé_koťátek_2 apod :-) Jsem slyšel, že občas ve vesmíru fouká...asi dobrá sezóna pro ty erupce, zakázal bych je jako ty internety :-)  Můžu si hrát s věcmi co tu byli a s nějakým nastavením, plný SQL přístup do DB jako v bance nemám :D takový věci se musí nejdříve protlačit skrz test a vedení a pak se můžou různě pustit. Já jsem dnes tvé návrhy na vylepšení přeposlal dál. Osobně se mi líbí návrh na "happy hours", "ghost attack" a noční speed round. Jdu odměnit lidi ze soutěží, vymyslím pro vás něco dalšího a pokusím se něčemu z toho dát trochu větší důraz, nic neslibuji :-)

  Omezení počtu lidí v království moc neřeší - viz odpověď SMRTka :-)

  Úplne dokonalé nápady <3<3<3 .. čo tak CZnx? alebo ENnx?

  Zaznívá to zde i jinde častěji, tak to taky zkusím trochu popostrčit :-)


  tie zmeny čo si navrhol sú veľmi zaujímavé :) len si myslím, že tie pravidlá pre spojenectvá by mali vstúpiť do platnosti vtedy, keď nastane na serveri možnosť zlúčenia kráľovstiev. lebo keby to všetko platilo od začiatku servera, tak by to mohlo byť dosť krkolomné. Zákaz posielania podpôr mimo spojenectiev a vlastného kráľovstva je však super nápad a sám by som ho tiež privítal :) síce to na cz serveroch (zatiaľ) nevyzerá tak ako na comoch, teda že sa deffujú "cudzí"hráči bez kráľovstva" aby sa chytali farmárske vojská konkurencie, ale zopár pokusov o takúto "špinavú taktiku" som už zaznamenal hlavne na minuloročnom jarnom czx....

  Nápad zní dobře, ale omezení by byli "osamělí vlci", kteří se nechtějí přidat k nikomu a jedou si solo. I takoví tu jsou :-) A my (já obzvlášť) nejsme moc velcí fandové omezování svobody :-)

  hmm, ale také predĺženie mieru o veľkú noc by som bral :D keby czx začínal 1. 4. :) výnimočne

  Velká noc? Když to dám do google, tak mi vyjede první křišťálová noc, to asi není ono co? Ale pokud se více lidí zapojí, tohle je v mých silách, jen to musím vědět dopředu a nejlépe to spojit s nějakou malou soutěží? :-)

 • Velká noc? Když to dám do google, tak mi vyjede první křišťálová noc, to asi není ono co? Ale pokud se více lidí zapojí, tohle je v mých silách, jen to musím vědět dopředu a nejlépe to spojit s nějakou malou soutěží? :-)

  velikonoce som myslel :) (ak si si robil srandu tak neber túto odpoveď do úvahy, neviem rozoznať sarkazmus a ironiu pri ľuďoch s ktorými len začínam komunikovať, resp s nimi nekomunikujem často :)

 • Velká noc? Když to dám do google, tak mi vyjede první křišťálová noc, to asi není ono co? Ale pokud se více lidí zapojí, tohle je v mých silách, jen to musím vědět dopředu a nejlépe to spojit s nějakou malou soutěží? :-)

  Práve preto som chcel, či by server nemohol začínať napr 1.4. mohla by sa stihnúť nejaká súťaž (komunitná výzva), prípadne akcia na zlatky práve na veľkonočné obdobie. aj keď samozrejme je mi jasné že akcia môže byť kedykoľvek :) ale aj to predĺženie mieru o dva - tri dni kvôli sviatkom by bolo na prospech veci si myslím (či už by sa podarilo pretlačiť nočný mier alebo nie :)

 • Tkey ide hlavne o obmedzenia pre kráľovstvá, nie poškodiť "osamelých vlkov". Dalo by sa s tým pohrať aj tak že by sa to na nich nevzťahovalo :) pointa je, aby mozog zapojili hlavne ľudia v kráľovstvách :)

  Tohle už je lepší, ale když se do toho pustíme, tak to bude zase řevu :D Proč sakra rozbíjíme nějakou rovnováhu, když se máme soustředit na rozvoj apky -> tam osobně se já snažím vývoj směřovat, i když to jde po malých krůčkách :-)

  velikonoce som myslel :) (ak si si robil srandu tak neber túto odpoveď do úvahy, neviem rozoznať sarkazmus a ironiu pri ľuďoch s ktorými len začínam komunikovať, resp s nimi nekomunikujem často :)

  Na Velikonoce něco jako každý rok bude a řekl bych že i s holubicemi :-) Sarkasmus je krásná věc, jen na internetech to vyžaduje dávat za větu velkou ceduli že? :D Promo nemůžu dávat dopředu přesně vědět, ale když se podíváš na zvyklosti nebo se zeptáš herních veteránů, tak se své odpovědi určitě dočkáš, měšec na zlatky bych ale připravil :-)

 • Na Velikonoce něco jako každý rok bude a řekl bych že i s holubicemi :-) Sarkasmus je krásná věc, jen na internetech to vyžaduje dávat za větu velkou ceduli že? :D Promo nemůžu dávat dopředu přesně vědět, ale když se podíváš na zvyklosti nebo se zeptáš herních veteránů, tak se své odpovědi určitě dočkáš, měšec na zlatky bych ale připravil :-)

  ďakujem za odpovede :)