Changelog 0.98 – Nové úspěchy

 • Travian-Kingdoms-Update-098-forum-COM.jpg

  Vážení hráči,


  v úterý 24. 11. ve 14:00 aktualizujeme všechny běžící herní světy na novou verzi hry. Nové herní světy začínající v tento den budou spuštěny již s novou verzí.

  Doba odstávky bude méně než 30 minut. Nezapomeňte si zajistit obilí pro své jednotky.


  Úspěchy

  3 nové úspěchy, které jsme představili na herních světech s halloweenským lovem, budou nyní k dispozici na všech herních světech.

  · Kovadlina

  · Kladivo

  · Projdu!

  Více informací o těchto nových úspěších najdete zde: https://blog.kingdoms.com/2020/09/28/3-new-achievements/


  Vylepšení a opravy chyb pro v0.97  Všechny herní světy, které začaly v září a později (verze hry 0.97), získají následující vylepšení a opravy chyb.


  Všechny herní světy, které začaly v červenci, srpnu a 1. září (verze hry 0.96), získají pouze přístup k novým úspěchům. Jde o světy COM4, COM5, CZ1, DE2, Arabia2, TR1, RU2, FR1.

  · Režim dovolené: Pro snadnější zodpovězení vašich otázek o režimu dovolené jsme o něm napsali článek do naší znalostní báze. Odkaz na tento článek přidáme do nápovědy ve hře, abychom ho snadno zpřístupnili. Naším cílem je postupně nahradit všechny odkazy vedoucí na wiki novými odkazy na znalostní bázi.

  · Změna vyvážení 5x speedu: Zdvojnásobili jsme skladovací kapacitu sýpek, skladů a úkrytů pro budoucí 5x speed světy a momentálně to testujeme na našem testovacím serveru.

  · Týdenní prestiž: Místokrálové a vévodové měli ve svém panelu s týdenní prestiží úkol „prodej 10 pytlů kradeného zboží“. Tento úkol lze také splnit vyzvednutím pokladů v rámci daní. Nyní vás o tom budeme informovat přímo v přehledu týdenních úkolů.

  · Loupežnické tábory: V královstvích, která se nesloučila s jinými, se vévoda stane automaticky králem, pokud král přestane být aktivní. Někdy, když k tomuto došlo, bylo království obsazeno loupežníky a mělo příliš mnoho loupežnických táborů. Přestali jsme loupežníky informovat, takže se budou opět objevovat v obvyklé frekvenci.

  · Zástupci: Omezili jsme některé přístupy pro zástupce, takže již nemůžou generovat přihlašovací kódy na externí weby.

  · Lobby: Omezili jsme počet aktivních relací na 10. To znamená, že pokud se na stejný herní svět přihlásíte z 11. zařízení, budete na prvním aktivním zařízení odhlášeni. Do jednotlivých relací se počítají i různé prohlížeče na stejném zařízení nebo anonymní režim. Pokud máte tentýž herní svět otevřený v různých panelech ve stejném prohlížeči bez využití anonymního režimu, počítá se to stále jako jedna relace.


  Nabruste si své meče a užívejte si hru!


  Váš Travian Kingdoms Team