Kendi kelimelerinizi bulun anket!

• Kendi kelimelerinizi bulun yarışmalarından en çok hangisini beğendiniz? 14

1. Atlarınızı tutun! #3​ (6) 43%
    2. Kralın yuvarlak masası #4​ (3) 21%
    3. Arkadaşlarla eğlenceli zamanlar #5​ (3) 21%
    4. Yeni başlangıçlar #1​ (1) 7%
    5. Tuzak! #6​ (1) 7%
    6. Güzel bir yer #2​ (0) 0%

Comic_Teaser_750x350-forum.png

Değerli oyuncularımız,

Geçtiğimiz aylarda "Kendi Kelimelerinizi bulun" yarışmamızın farklı versiyonlarını yayınladık ve katılımlarınızı keyifle izledik. Her birinin konusu farklı olmasına rağmen bir ortak noktaları vardı: bizi güldürdüler!

Hangi yarışmayı daha çok beğendiğinizi iletmenizi istiyoruz! Sonucu merakla bekliyoruz!

15 Aralık tarihine kadar güncel olarak devam eden yarışmamıza katılabilir ve ödüllerimizden kazanabilirsiniz!

Travian Kingdoms Ekibiniz

Leonidas

Community Manager

Travian Kingdoms TR

• Her ne kadar sadece son yarışmaya katılabilmiş olsam da görüşlerimi belirtmek isterim. Yarışma, şans faktöründen arındırılmış. Herkesin kendi çaba ve yaratıcılığına dayanıyor. Bu açıdan oldukça başarılı. Başlangıçtaki 25 altın ödülünün 125-75-50 şeklinde arttırılmış olması da iyi olmuş.

Yarışmaya katılan oyuncular bazı hatalara düşmüşler. Karikatürü hazırlarken karikatür başlığına bakmamışlar. Galya, Roma ve Cermen tarihini inceleyip atıfta bulunmak için çaba göstermemişler. Bazı karikatürler bireysel iğnelemelere dayanıyor ki hedeflenenin bu olduğunu sanmıyorum. Fakat hem içerik hem de teknik olarak çok başarılı örnekler de gördüm.

"Atlarınızı tutun" benim en beğendiğim bölüm oldu. "Güzel bir yer" ise en zayıf bulduğum bölüm oldu. Forumdaki aktifliğin artması ve yaratıcı oyuncuların ödüllendirilmesi için buna benzer bir yarışma daha görmek isterim.