Yeni Oyun Dünyaları Yolda! [COM6, TR2 ve TR2N]

• NGW_Forum_TR.png

Sevgili oyuncularımız,

5 Ocak 2021 Salı saat 14:00'te UTC+1 COM6 (Türkiye saati ile 16:00),

19 Ocak 2021 Salı saat 14:00'te UTC+1 TR2 (Türkiye saati ile 16:00),

26 Ocak 2021 Salı saat 14:00'te UTC+1 TR2N (Türkiye saati ile 16:00) oyun dünyaları başlayacaktır.

Yeni oyun dünyalarında da eğlenmenizi umuyor, geri bildirimlerinizi bekliyoruz!

Yeni açılacak Oyun Dünyaları için ortak/temsilci arama konumuza ve Birlik Sayfamıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz;

COM6 Oyun dünyası

TR2 Oyun Dünyası

TR2N Oyun Dünyası

Leonidas

Community Manager

Travian Kingdoms TR

• Bir hafta arayla iki Türk oyun dünyası açılmasının çok sağlıklı bir karar olduğunu sanmıyorum. Aradaki sürecin iki hafta olması daha iyi olurdu. Çünkü bir hafta ara olduğunda, TR2'de aradığını bulamayanlar hesaplarını silerek TR2N'ye geçecekler. Ama arada iki hafta olursa fikirleri süreç içinde değişebilir. Ayrıca vermiş oldukları emekten ötürü (iki hafta) hesap silmek yerine her iki oyun dünyasında da devam etme kararı alırlar. Böylece TR2, TR2N'ye geçişin bir köprüsü olmaz.

• Bir hafta arayla iki Türk oyun dünyası açılmasının çok sağlıklı bir karar olduğunu sanmıyorum. Aradaki sürecin iki hafta olması daha iyi olurdu. Çünkü bir hafta ara olduğunda, TR2'de aradığını bulamayanlar hesaplarını silerek TR2N'ye geçecekler. Ama arada iki hafta olursa fikirleri süreç içinde değişebilir. Ayrıca vermiş oldukları emekten ötürü (iki hafta) hesap silmek yerine her iki oyun dünyasında da devam etme kararı alırlar. Böylece TR2, TR2N'ye geçişin bir köprüsü olmaz.

Düşünceniz için teşekkürler SimonMagus fakat iki server kendilerine ait özel kuralları olduğundan zaten birbirinden ayrılmış durumdadır.Oyuncular,oyun turlarına başlamadan önce forumdaki diplomasi sayfalarında kendilerine ait bir yön çizebilirler.Bu sayede oyun dünyaları başlamadan önce aradıklarını bulabilirler belki.

Gece sunucularının oyuncuları genelde gece uyuyan ya da uyumak zorunda olan oyunculardan oluşuyor.Bu iki sunucudan hangisinin açılış tarihini uzatmak istesek diğer sunucuyu isteyen oyunculara haksızlık etmiş oluruz.Umarım herkes isteğini oyun içinde elde eder ve silmek zorunda kalmaz.

Herkese yeni açılacak oyun dünyalarında şimdiden başarılar :)

Moderatör

Travian Kingdoms TR

• x1 serverleri art arda vermek yerine daha keyifli olan x3 serverleri getirmeniz daha çok oyuncuyu çekecektir. Bilindiği üzere x1 oynayan oyuncu ile x3 oynayan oyuncu arasında en az 3 katı fark oluyor.

x1 serverlarında alınan altın ile x3 serverlarında alınan altın arasında da baya bir fark oluyor türk x3 ler oyunu sıkmadan tanıtmak için açılıyor.

• Bence bu oyunu oynamak isteyip cok zaman ayiramayanlar icin x1 lerde güzel, mesela gece korumalilar harika düşünülmüş sabah iş var hesabim ne olacak düşüncesi olmadan rahatca yatabiliyor :)

• Bizim gece korumalı oyun dünyalarına sözümüz yok. Sadece 2 tane x1 oyun dünyasını arka arkaya 1 hafta içersin de açmaları oyuncu bölecektir ve oyun dünyaları 200-300 kişi ile oynanacaktır. x3 oyun dünyaları 1k ya kadar ulaşabiliyor ve oyuncuların daha çok keyif almalarına olanak sağlıyor diye düşünüyorum. x3 gece korumalı oyun dünyası açabilirler diye düşünüyorum bir tane x1 server yerine.

Bende aynı düşünüyorum, aslında bize tr3x lazım bitmeye yakınız ve hiç 3x ortada gözükmüyor, oyunu bırakmak zorunda kalıcaz, yeterli 1x vardı ve daha yeni akşam açılmışdı oyuzden verdikleri kararları anlayamıyorum

3x rica ediliyor bu sebeple :thumbup:

• Bende aynı düşünüyorum, aslında bize tr3x lazım bitmeye yakınız ve hiç 3x ortada gözükmüyor, oyunu bırakmak zorunda kalıcaz, yeterli 1x vardı ve daha yeni akşam açılmışdı oyuzden verdikleri kararları anlayamıyorum

3x rica ediliyor bu sebeple :thumbup:

Sana %100 katılıyorum sonraki server için bekle beni ;)