Nasıl altın satın alabilirim?

 • Merhaba,

  Oyun içerisinde nasıl altın satın alabilirim ile ilgili bir rehber hazırladık. Aşağıdaki adımları uygulayarak hesabınıza altın yükleyebilirsiniz. Bu işlemler sırasında sırasında herhangi bir sorunuz olursa bize ya da oyun içerisinden destek sistemine yazarak iletebilirsiniz. :thumbup:


  İlk adım: Hesabınıza giriş yapın ve oyun ekranının en üstündeki panelden altın butonuna tıklayın.


  BzAXBv.jpg  Açılan pencerede "Altın satın al" bölümüne tıklayın.


  yYm3TO.jpg  Burada karşınıza ne kadarlık bir paket almak istediğiniz konusunda seçenekler çıkacaktır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz 1800 , 3500 rakamları altın miktarını, 3500lük altın paketinin üstünde gözüken +%121 ibaresi bu paketi satın aldığınızda belirtilen rakamla ek olarak hediye altın vereceğini gösterir. Altın miktarının en sağında bulunan simgelere dikkat etmeyi unutmayın, ödeme seçeneğinizi EURO ile ve TL ile seçim yaparak gerçekleştirebilirsiniz.


  9tBAZX.jpg  Telefon ile altın almak isterseniz aşağıdaki telefon butonuna tıklayarak telefon paketlerine ulaşabilirsiniz.


  rXYqJN.jpg  Herhangi bir kupona sahipseniz ya da travian etkinliklerinden bir ödül kazandıysanız bu bölüme girerek altınlarınızı hesabınıza yükleyebilirsiniz.


  Qau75H.jpg  Ayrıca ödeme yönteminizi seçebilirsiniz.


  Q5o1Lb.jpg  Karar verdiğiniz paketin üzerine bir kez tıklayarak sağ bölmede açılacak ödeme ve sipariş ayrıntılarını gördükten sonra "Satın Al" tıklayın.


  qXzhXO.jpg  Yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.


  iTSev6.jpg


  Daha sonra ödemeniz onaylanacaktır. Kredi kartınızın sanal ödemelere açık olduğundan emin olun. Eğer sanal ödemelere açık değil ise bankanız ile iletişime geçerek açtırabilirsiniz. Ödeme ile ilgili soru/sorunlarınız için (Örn; Altın satın aldım ama hesabıma gelmedi? vb...) lütfen destek sistemi üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin. !Ödeme dekontunuzu saklayın!


  NOT: Satın aldığınız altınlardan kullanmadıklarınız var ise oyun dünyası sona erdiğinde ya da hesabınız silindiğinde kalan altınlarınızı farklı bir oyun dünyasında kullanabilirsiniz. Hediye altınlar transfer edilmemektedir. Aktarım için bekleyen altınınız olduğuna dair lobide bir bildirim alırsınız. Hesap isminizin sol altında bulunan edevat sütunundaki tuş aktarılabilecek Altın miktarını gösterir.

  Moderatör

  Travian Kingdoms TR

  Edited 2 times, last by Kaos ().