Travian Kingdoms ile Odaklanın

 • forum-focus-gaul.jpg


  Değerli oyuncular,


  Travian Kingdoms'ı müzik ile mi müziksiz mi oynuyorsunuz? Farklı kabilelerle oynadığınızda müziğin değiştiğini biliyor muydunuz? Roma'lılar, Galya'lılar ve Cermen'ler için farklı müziklerimiz var. Üçünde bulunan ortak nokta: müzikler oyunu oynarken odaklanmanız için ideal olarak ayarlandı.


  Bu yüzden, şuan aktif olarak herhangi bir oyun dünyasında oynamıyorsanız bile, Travian Kingdoms oynarken müzik ile odaklanmaya bir fırsat vermenizi istiyoruz.


  İlk deneyemimiz bir sonraki perşembe günü Türkiye saati ile öğleden önce 11:00'da başlayıp 3 saat boyunca devam edecektir. Daha sonrasında videoyu youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Focus with Travian Kingdoms - Focus like a Gaul - YouTube


  İlk olarak Galya'lılar müziği ile başlayacağız gaul-idea


  Odaklanma videomuzun kalitesini artırmak için pomodoro tekniğini kullanıyoruz. Bu teknik, çalışırken/odaklanırken belirli aralıklarla mola vermeyi gerektiren bir tekniktir. 3 saat sürecek olan etkinliğimizde 5'er dakikadan oluşan 6 mola vermeyi planlıyoruz. İngilizce olarak görüş/sorularınızı iletebileceğiniz İngilizce konuşan topluluk yöneticilerimiz orada bulunacaktır.


  Kaçırmamak için youtube üzerinden bir anımsatıcı oluşturabilirsiniz.


  Sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz! Birlikte odaklanalım!


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  Edited once, last by Skadi: /edit by Skadi: New link ().