Soustřeď se jako Gal - zkuste to i naživo na Youtube :-)

 • forum-focus-gaul.jpg  Vážení hráči,


  hrajete Travian Kingdoms s nebo bez herní hudby? Všimli jste si někdy, že se herní hudba mění, když hrajete s jiným kmenem? Máme různou herní hudbu pro Galy, Římany a Germány. Jedna věc mají všechny společné: Hudba je perfektní k poslechu pro soustředění ( i když každý má asi tu svou :-) ).


  Proto chceme, abyste dali příležitost soustředit se s herní hudbou Travian Kingdoms, i když právě nehrajete aktivně v herním kole.


  Premiéra je příští čtvrtek 25. února, 9:00 - 12:00 SEČ, UTC +1 (3 hodiny). Poté najdete video na našem kanálu YouTube. Focus with Travianem Kingdoms - Focus with Travian Kingdoms - Focus like a Gaul - YouTube


  Začínáme s hudbou kmene, který doporučujeme pro začátečníky s Travian Kingdoms gaul-idea


  Abychom zvýšili hodnotu našeho "focus" videa, používáme techniku pomodoro. Jedná se o metodu správy času, která používá časovač k rozdělení práce na intervaly, tradičně 25 minut dlouhé, oddělené krátkými přestávkami. Uděláme 6 sezení za ty 3 hodiny s 5minutovými přestávkami mezi nimi. Anglicky mluvící tým pro správu komunity tam bude k dispozici a budou s vámi chatovat.


  Aby vám to neuniklo, můžete si na YouTube již zapnout připomenutí. Stačí kliknout na odkaz nebo kliknout na obrázek.


  Těšíme se na rozhovor s vámi, pojďme se společně soustředit,


  Váš tým Travian Kingdoms

  Edited once, last by Skadi: /edit by Skadi: New link ().