Smazání účtu

• Prosím pěkně, může mi někdo říct, jak smažu účet této ubohosti zvané travian kingdom? V nastavení jsem našel možnost smazat postavu, avšak políčko je šedé. To za smazání musím taky zaplatit? Jako za vše v této kravině?

Děkuji.

Správně si šel do nastavení, přesně na to místo. Za smazání se opravdu nic neplatí :-) Pokud si však třeba nedávno koupil zlatky, tak je tam ochrana proti smazání účtu po určitou dobu, důvodů však může být více, zkus to o něco později.

Osobně jsem hrál mnoho her a TK je jedna z mála her, která není čistě pay-for-win. V málokteré hře máš dnes možnost si premium ingame měnu vydělat hraním - například LoL -> ať se budeš snažit sebevíc, tak RiotPointy jinak než za prachy nezískáš. Navíc tě tu neotravují žádné reklamy, zázrak, že? :-) Nějak se však vývojáři živit musí, tohle není charita, na chod nepřispívá stát, EU ani někde nechrastíme s plechovkou :D A když jsme u toho "zadarmo", tak třeba ani ty slavné vakcíny na covídek nebudou zadarmo, zaplatili jsme je a zaplatíme z našich daní....no jo, tak já zase jdu, připravit se na velký restart nebo tak něco (cedule se sakrasmem zde) silent-fly:-)