Nisan ortası fiyat düzenlemeleri

• Sevgili oyuncular,

Yeni bir Altın mağazasıyla birlikte Altın fiyatlarımızı Nisan ortasında düzenleyeceğiz. Şu anda bu yeni Altın mağazasını test dünyalarımızda deniyoruz. Daha detaylı bir yol haritasına sahip olduğumuz anda sizi tarihler hakkında bilgilendireceğiz.

Yeni para birimleri

Mevcut Altın mağazasındaki gibi çoğu fiyat yine Euro olarak gösterilecektir. Bununla birlikte İngiliz Sterlini fiyatlarını yeniden sunuyor ve Meksika Pezosu'nu yeni bir para birimi olarak ekliyoruz.

Bu, Tarayıcı Altın Mağazası'nda fiyatları aşağıdaki para birimlerinde listelediğimiz anlamına geliyor: Euro (€), Brezilya Reali (R$), Türk Lirası (₺), Birleşik Devletler Doları ($), Meksika Pezos (MX$) ve Büyük Britanya Sterlini (£).

Yerel fiyat düzenlemeleri

Uluslararası oyun turlarında yerel para birimleri için Altın fiyatlarını artıracağız. Ölçütümüz Euro kurudur. Bu, uluslararası oyun turlarında en çok Brezilya Reali ve Türk Lirası fiyatlarını etkileyecek.

Mobil fiyatlar

Mobil uygulamalarımızda daha fazla yerel para birimi sunuyoruz. Fiyatları ilk kez düzenliyoruz. Çoğunlukla Android fiyatları etkilenecek ve artacaktır. Bundan sonra her iki uygulama da aynı fiyatlara sahip olacak.

Türk Kupon Kodları

Satın alınan kupon kodları hala geçerlidir ve fiyatları Nisan ortasındaki oyuniçi mağaza fiyatlarına göre ayarlanacaktır.

Son İndirim

Sizi artan fiyatlar hakkında şimdiden bilgilendiriyoruz çünkü Cuma günü satış başlıyor, 12 Mart saat 2:00 pm CET (UTC+2) biz fiyatları artırmadan önceki son indirim tarihi olacak.

Fiyat artışları genelde çok fazla coşkuyla karşılanmaz. Bu nedenle bu duyuruyu kısa ve basit tuttuk.

%30 daha fazla altın satın alımı için tıklayın!

Saygılar,

Travian Kingdoms Ekibiniz

Leonidas

Community Manager

Travian Kingdoms TR

• 280 Altın 50 TL pahalı en azından 500 altın TL üzerinden 50 TL olsun ki çogu oyuncu alsın

Adamlar zam yapıyor hocam ne indirimi :D

Legends sürümünde de aynısını yaptılar. Çoğu ekip oyunu bıraktı zamlardan sonra. Yıllardır oyuna boş boş yenilik getirmekten başka bir şey yapıldığı yok. Multi hesaplar havada uçuşuyor kimse müdahale etmiyor. Legensta yerel serverlarda oyuncu sayıları çok azaldı mecburen yerel serverları kaldırıp yerine bölgesel ( Avrupa, Asya ) vs serverlar getirdiler. Bir yabancının 10 birim($)'e aldığı altını biz 80 birim(TL)'ye alıyoruz. Nasıl rekabet edeceksin şimdi sen orada o adamla? Neymiş endeks Euro kuruymuş :D Gidipte alım gücü orta/düşük ülkelere sen kura göre fiyat politikası dayatırsan eldeki oyuncunu da kaybedersin. Oyunun reklam çalışması yok, yeni oyuncular katılmıyor. Ee sen eldeki oyuncuyu da küstürünce ne olacak? Klasik Alman tipi bir yönetim. Para dayatıyorlar, işine gelirse. Ne diyelim kendileri bilirler. Pvp server çok :)

• bence çok mantıklı bır karar ben altınsız oynuyorum. insanlar altın ne kadar ucuzsa o kadar çok harcıyorlar ve o şekilde öne geçiyorlar.
    ben hammadde harcayıp festival yapıyorum adam sanat eseri kullanıyor. açık artırmada sv boyunca sanat eseri kova alamadığımı bilirim. altın pahalı olursa en azından kullanılan alanları kısıtlanır. parası olan yine alır yine alır. premuım oyuncu ile free oyuncu arasındakı fark birazda olsa kapanır bari

• bu oyunuda bırakma zamanı geldi demektir. zaten bir yenilik olmuyordu . gm lerde başta leonidas olmak üzere hep kendi eski arkadaşlarını kayırıp multilere izin veriyor diğer oyuncularıda kanıt olmadan engelliyordu. zamla beraber tüm olayı bitmiştir bu oyunun. kendi başlarına oynasınlar :)