Změna cen zlatek

 • Vážení hráči,  společně s nasazením nového obchodu se zlatými v polovině dubna dojde také k úpravě cen zlatých. V tuto chvíli testujeme nový obchod se zlatými na našich testovacích světech. Jakmile budeme mít detailnější plán, prozradíme vám přesná data.  Nové měny


  Většina cen bude stále zobrazena v eurech, podobně jako ve stávajícím obchodě. Přidáme ale dvě nové měny, v nichž se budou ceny balíčků zobrazovat: britské libry a mexická pesa.

  To znamená, že v obchodě se zlatými v prohlížeči se budou ceny zlatých zobrazovat v následujících měnách: euro (€), brazilský real (R$), turecká lira (₺), americký dolar ($), mexické peso (MX$) a britská libra (£).


  Lokální úpravy cen


  Zvýšíme ceny zlatých v lokálních měnách na mezinárodních herních světech. Naším měřítkem je hodnota eura. Nejvíce tím budou ovlivněny ceny v brazilských realech a tureckých lirách na mezinárodních herních světech.


  Ceny na mobilu


  V našich mobilních aplikacích nabízíme více lokálních měn. Zde dojde k první úpravě cen. Většinou dojde ke změně a zvýšení u cen v aplikaci pro Android. V obou aplikacích tak budou od té doby stejné ceny.


  Turecké poukazy

  Již zakoupené kódy tureckých poukazů jsou stále platné. V dubnu dojde k odpovídajícímu zvýšení jejich cen v obchodě.

  Poslední akce


  O změnách cen vás informujeme i proto, že nadcházející akce na zlaté začínající v pátek 12. března ve 14:00 bude poslední akcí před zvýšením cen.


  Především proto, že zvýšení cen se obvykle nesetkává s přílišným nadšením. Proto je toto oznámení krátké a prosté.
  S pozdravem,


  Váš Travian Kingdoms Team