Değişiklik Günlüğü v0.99- Yeni Altın Mağazası

 • Travian-Kingdoms-Update-099-Forum-TR.png


  Değişiklik günlüğü v0.99 – Yeni Altın Mağazası


  Sevgili oyuncular,


  Burada (Nisan ortası fiyat düzenlemeleri) duyurulduğu gibi yeni Altın mağazasını açarken Android uygulamasındaki fiyatlar da dahil olmak üzere fiyatları düzenliyoruz.


  Bu 13 Nisan Salı günü olacak..


  O gün başlayan oyun dünyası Com1, yeni Altın mağazasına sahip ilk canlı oyun dünyası olacak. O andan itibaren tüm yeni oyun dünyaları da yeni Altın mağazası ile başlayacak.

  Kısa bir izleme aşamasından sonra mevcut tüm oyun turlarını güncelleyeceğiz. Bu, Nisan ayının son iki haftasında olacak. Şu anda alan adı ve oyun turuna göre ayrılmış ayrıntılı çıkış plan üzerinde çalışıyoruz. Daha detaylı bir yol haritasına sahip olduğumuz anda sizi tarihler hakkında bilgilendireceğiz.


  Altın mağazası

  Yeni mağazayla birlikte İngiliz sterlini fiyatlarını yeniden kullanıma sokuyor ve Meksika pezosunu yeni bir para birimi olarak ekliyoruz.


  Dahası, yeni mağazanın görünümünü ve hissiyatını değiştirdik. En üstteki küçük sekmeler yerine farklı kategorileri, mağaza penceresinin solunda daha belirgin bir şekilde göreceksiniz. İki yeni kategori bulacaksınız: Harika Teklifler ve Güçlendirmeler. Ayrıca aynı yerden kart oyununa ve takas bürosuna oradan da erişebilirsiniz.


  Yeni simgeler ve küçük görsellerin yanı sıra tüm halklarda, Altın satın alma sürecinde size yardımcı olan yeni bir tüccar fark edeceksiniz. Yeni tüccarı yukarıdaki görselde görebilirsiniz.

  Son olarak önemli noktalardan bir tanesi de sipariş geçmişinin genel görünümünü iyileştirdik.


  Yeni Dünya Harikaları Çağı paketi

  Başlangıç paketinde olduğu gibi yeni Dünya Harikaları Çağı paketini ekliyoruz. Bu, Dünya Harikaları'nın ortaya çıktığı günden itibaren sınırlı bir süre için kullanabilir olacak. Bu da, 3x hızlı turlarda 44'üncü güne ve 1x hızlı turlarda 111'inci günlere denk gelmektedir.


  Başlangıç paketine kıyasla temel farklar bu paketin gerçek parayla satın alınması ve içeriğin dinamik olmasıdır. Bu yeni paket, daha önce ne açmış olduğunuza bağlı olarak içeriğini dinamik bir şekilde düzenleyecektir. Başlangıç olarak 25 günlük Plus hesaba sahip olacaksınız (1x hızlı turlarda; 3x speed turlarda ise 15 gün) ve diğer içeriğin yanı sıra bir tüccar yinelemesinin kilidini açacaksınız. Bu özelliklerden birine veya her ikisine de zaten sahipseniz bunun yerine yeni Dünya Harikaları Çağı paketinde olan Altın miktarı artacaktır.Bu paketi halihazırda Dünya Harikaları'na sahip oyun dünyalarında hariç tutabiliriz. Yakında daha fazla ayrıntıyı tam yol haritasında paylaşacağız.


  Hata düzeltmeleri

  • Harita: Bir krallık üyesi haydutlar tarafından saldırıya uğradığında oklar, kırmızıyla gösteriliyordu. Artık tekrar gri oldular.
  • Kışla menüsü 790 pikselden daha küçük bir tarayıcı penceresinde açıldığında pencere aşağı kayıyor ve takılıyordu. Bu hata düzeltildi, şimdi tekrar kaydırabilirsiniz.
  • iOS hatası: iOS uygulamasında bir halk seçildikten hemen sonra eğitim bazen takılıyordu. Artık bu hata giderildi.
  • Gece ateşkesi zamanları her zaman UTC olarak gösterilirdi. Artık oyuniçi ayarlarda seçtiğiniz saat diliminde gösteriliyorlar.
  • Küresel kullanıma sunulmadan önce bize geri bildirimde bulunan ve hataların giderilmesine yardımcı olan test kullanıcılarına tekrar teşekkür ederiz.

  Yeni mağaza tasarımıyla ilgili hepinizin görüşlerini okumak için sabırsızlanıyoruz. Ek not: Yeni tüccara hangi adı verirdiniz?  Saygılarımızla ve iyi eğlenceler,

  Travian Kingdoms Ekibiniz


 • Orome test oyun dünyasında altın mağazını deneyimleme imkanı buldum. Birkaç sorum olacaktı bu konu hakkında.

  1- Ödeme yöntemlerine baktığımda Boku ve kredi kartı gözüküyordu fakat Boku yani mobil ödeme sistemi çalışmıyordu. Ödeme yöntemlerinde boku kaldırılacak mı yoksa aynı devam mı edecek ?

  2- Altın paketleri açısından çok kısır gördüm paketleri. 9TL ve 45.50 TL paketiniz var sadece bunlara ekstra olarak paket getirilecek mi? Ekstra olarak mobil ödeme seçeneği olacaksa mobile özel bi paket olacak mı ?