Seznam změn v0.99 – nový obchod se zlatými

 • Travian-Kingdoms-Update-099-Forum-CZ.png

  Vážení válečníci a válečnice,
  jak jsme oznámili zde, společně se spuštěním nového obchodu se zlatými upravujeme ceny zlatých, včetně cen v aplikaci pro Android.
  K této změně dojde v úterý 13. dubna.
  Herní svět COM1, který v ten den začíná, bude prvním herním světem s novým obchodem se zlatými.Všechny nové herní světy začínající po tomto dni také začnou s novým obchodem.
  Po krátké monitorovací fázi nahrajeme aktualizaci i na všechny běžící herní světy.Aktualizace proběhne během posledních dvou dubnových týdnů.V této chvíli pracujeme na podrobném plánu aktualizací jednotlivých domén a herních světů.Jakmile budeme mít detailnější plán, prozradíme vám přesná data a časy.
  Obchod se zlatými
  S novým obchodem přinášíme dvě nové měny, v nichž se budou ceny balíčků zobrazovat: britské libry a mexická pesa.
  Kromě toho jsme ale také změnili vzhled nového obchodu. Místo malých panelů nahoře nyní uvidíte jednotlivé kategorie přehledně na levé straně okna obchodu.Najdete tam dvě nové kategorie: Skvělé nabídky a Bonusy.Dostanete se odtamtud i ke karetní hře a směnárně.
  Společně s novými ikonami a grafikou si všimnete i nového obchodníka pro všechny národy, který vám pomůže s nákupem zlatých.Obchodníka vidíte na obrázku výše.
  Kromě toho jsme také zlepšili přehled historie objednávek.
  Nový balíček Éra divů
  Podobně jako startovní balíček přidáváme nyní nový balíček Éra divů.Bude dostupný po omezenou dobu ode dne, kdy se ve hře objeví divy světů.To znamená 44. den na 3x speed světech a 111. den na serverech s normální rychlostí.
  Hlavní odlišností od startovního balíčku je to, že tento balíček se kupuje za skutečné peníze a že jeho obsah je dynamický.Obsah tohoto balíčku se bude dynamicky přizpůsobovat tomu, co už máte odemčené z dřívějška.V základní verzi získáte 25 dní Plus účtu na světech s normální rychlostí nebo 15 dní Plus účtu na 3x speed světech a odemkne se vám jedno opakování dodávky obchodníka. K tomu tam bude ještě nějaký další obsah.Pokud už máte některou z těchto funkcí odemčenou, získáte místo ní v balíčku Éra divů více zlatých.
  Je možné, že tento balíček na herních světech s již přidanými divy světa nepřidáme.Více podrobností vám prozradíme již brzy v kompletním přehledu aktualizace.
  Opravy chyb

  • Mapa: Při útoku loupežníků na člena království byly šipky zobrazené červeně.Nyní jsou opět šedé.
  • Při otevření menu kasáren v okně prohlížeče, které bylo menší než 790 px, se okno posunulo dolů a zůstalo tam zaseknuté.To jsme teď opravili a můžete tak znovu posouvat okno podle libosti.
  • Aplikace pro iOS: Někdy se stávalo, že hned po zvolení národa se tutoriál zasekl.Tato chyba byla opravena.
  • Časy nočního míru byly vždy zobrazeny v UTC.Teď se zobrazují v časové zóně, kterou si vyberete v nastavení ve hře.
  Znovu děkujeme všem testerům, kteří nám poskytli zpětnou vazbu a pomohli s opravami chyb před globálním nasazením nové verze.
  Těšíme se na vaši zpětnou vazbu k novému designu obchodu.Jen tak mimochodem: jaké jméno byste dali novému obchodníkovi?
  Přejeme příjemnou zábavu ve hře.
  Váš Travian Kingdoms Team