Karetní hra v aplikaci! Nové aktualizace appky k dispozici pro iOS v.1.16 a Android v1.10

• 17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Vážení Válečníci a Válečnice,

žádali jste nás o to už dlouho – a nyní se vaše přání konečně splní. Karetní hra bude k dispozici i v aplikaci po nadcházejících aktualizacích.

Obvykle oznamujeme seznam změn až poté, co jsou aktualizace ke stažení. Tentokrát jsme se ale už nemohli dočkat, až se s vámi o tuto novinku podělíme i přesto, že zatím vám můžeme poskytnout jen hrubý časový odhad. Aktualizace mobilních aplikací budou k dispozici během příštích 1–3 týdnů.

Kromě karetní hry jsou součástí nadcházejících aktualizací také následující opravy chyb:

Opravy chyb v aplikaci pro Android

• Obchodní cesty: Výběr surovin je nyní založen na maximálním počtu produkovatelných surovin ve vesnici, nikoliv na aktuálním počtu surovin ve vesnici.
    • Navigace v menu: Opraveny chyby související s překrytím.
    • Vylepšeny texty u chybových hlášení.
    • Opraveny další drobné chyby.

Opravy chyb v aplikaci pro iOS

• Vylepšeny texty u chybových hlášení.
    • Vylepšeny texty u ambasády, pokud není v dosahu žádná oáza, v okně s dobrodružstvími a v radnici u slavností.

Abyste mohli získat nejnovější aktualizace, vylepšení výkonu a opravy chyb, aktualizujte prosím své zařízení na iOS 10.4 nebo novější (obdobně u Android)

Dáme vám v tomto tématu opět vědět, jakmile budou aktualizace ke stažení.

Váš Travian Kingdoms Team

• Ahoj,

nevím tedy jak u jiných, ale mě karetní hra ani po aktualizaci nefunguje. Po kliknutí na "i" v pravém horním rohu mi klasicky vyjede menu s informacemi, ale jakmile kliknu na button karetní hry, tak celé menu zmizí a nic se nestane.

IOS 14.6, IP 11PRO

PS pokud je nějaký speciální návod, tak mě sem prosím hoďte odkaz.

• Vše by po aktualizaci mělo fungovat, můžeš napsat ticket na support? Hodím to na prověření :-)

• Ahoj,

takže... pro všechny pohodlné jako jsem já. Na IOS karetní hra funguje, ale je třeba se k ní dostat poněkud jinak (lépe to páni Hastrmani schovat nemohli :D ). Minimálně v IOS se ke karetní hře každý nový den nedostanete přes button "i" v pravém horním rohu, jak jsem popsal výše, ačkoli nechápu proč, ale to nechme jiným. Karetní hru naleznete pod buttonem "Prémiových funkcí" (spodní lišta, takové ty tři zlaté mince se symbolem +) po kliknutí se zobrazí nové menu, přičemž úplně dole jsou tři další buttony "Použít zlaté, Koupit zlaté a Karetní hra"

Teď už to chce jen šťastnou ruku 8o

• Ahoj,

takže... pro všechny pohodlné jako jsem já. Na IOS karetní hra funguje, ale je třeba se k ní dostat poněkud jinak (lépe to páni Hastrmani schovat nemohli :D ). Minimálně v IOS se ke karetní hře každý nový den nedostanete přes button "i" v pravém horním rohu, jak jsem popsal výše, ačkoli nechápu proč, ale to nechme jiným. Karetní hru naleznete pod buttonem "Prémiových funkcí" (spodní lišta, takové ty tři zlaté mince se symbolem +) po kliknutí se zobrazí nové menu, přičemž úplně dole jsou tři další buttony "Použít zlaté, Koupit zlaté a Karetní hra"

Teď už to chce jen šťastnou ruku 8o

Tak ale hlavně že tam nebyla a najednou tam je! I to je úspěch! :D

• Zdar a sílu, proběhly další opravy chyb v aplikaci pro iOS

• Aukce: Nebylo možné prodat předmět, pokud byl stohovatelný a vy jste v hrdinově inventáři měli více než jeden takovýto předmět. V nové verzi aplikace budete moci prodávat i tyto předměty.
    • Opraveno několik problémů týkajících se aukce a
      tržiště.

Aktualizujte proto prosím svojí apku, díky :-)