TR1x3 PARS Krallığı

  • Herkese merhaba arkadaşlar,


    Travian'ı yıllardır oynayan, gerek Legends gerek Kingdoms tecrübeleri olan müsaitlik durumlarına göre oyuncu sayısı değişiklik gösteren lakin genel itibariyle 15-30 arası ekip arkadaşı sayısına sahip bir ekibiz. Genel olarak yıllarca Legends sürümünde oynadık ve tecrübelerimizi bu bağlamda kazandık. Oynadığımız serverlar da bugüne kadar eğlenmiş, yeri geldiğinde kafa sıralara oynamış tecrübeli bir ekibiz.


    21 Eylül'de açılacak olan TR1x3 serverini gördüğümüz de ekibimiz ile birlikte yeni bir deneyim için giriş yapmayı düşündük ve gerekli planlamaları yapıyoruz. Oyunda sabit ekip oyuncularının yanısıra bireysel olarak başlayıp daha sonra bir ekibe dahil olan oyuncuların sayısının da ciddi seviyelerde olduğunun da farkındayız. Bu konu vesilesiyle oyunda eğlenmek isteyen, yeni veya tecrübeli hiç farketmez, kaliteli, dürüst ve saygılı insanlar ile bir oyun geçirmek ve aslolanın oyundan zevk almak olduğunun farkında olan arkadaşları ekibimize davet etmek istiyorum.


    #WowaDeğilŞovaGeliyoruz şiarıyla çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olmak isteyen tüm oyuncu arkadaşlara ekibimiz açıktır. Bizimle birlikte oynamak için konuya mesaj bırakabilir, özel mesaj atabilir ya da aşağıda atacağım form linkini doldurabilirsiniz. Katılımınız bize mutlu edecektir. İyi oyunlar dilerim herkese.


    Form Linki: PARS Krallığı Katılım Formu