Haloweenské masky a úspěchy

 • Vážení hráči,


  podařilo se vám vyluštit písmenkové pyramidy v oznámení Halloweenského lovu z minulého týdne? Nápověda: Počet řad ve všech pyramidách je roven počtu nových masek.


  pumpkin


  Připravte se na strašáky v podobě nových halloweenských masek:


  Budete mít také příležitost odemknout masky z loňského roku, které ještě nemáte. Pokud se vám podaří odemknout je všechny, zasloužíte si speciální... úspěch. ilike

  treat 3 běžné úspěchy treat

  Halloweenský lov vždy zahrnuje i lov nových úspěchů. Letos budou tři! A to konkrétně tyhle:


  trick Zavolejte někdo doktora!  zombie

  • Úkol: Uzdrav X jednotek na halloweenských herních světech
  • Kategorie: Hrdina
  • Úrovně: 500, 1000, 2000, 4000, 8000

  I přesto, že jde o běžný úspěch, můžete ho získat pouze na halloweenských herních světech. Své jednotky můžete uzdravit tak, že s nimi pošlete hrdinu, který bude mít v batohu náplasti nebo obvazy. Náplasti umožňují oživit 25 % jednotek ztracených v boji a obvazy 33 %. Oživit můžete ale pouze tolik jednotek, kolik máte náplastí nebo obvazů. Obvazy můžete navíc vylepšit pomocí léčivých nápojů a vylepšit je tak o 5 % na 38 %, nebo můžete léčivý nápoj použít samostatně k vyléčení jedné jednotky až do 5 % ztracených jednotek.


  Uzdravené jednotky se hromadí v průběhu bitev. Čím dříve a čím více budete útočit s hrdinou s náplastmi či obvazy, tím lépe.


  gaul-idea Tajná agenda gaul-falling

  • Úkol: Poraz X špehů v obraně
  • Kategorie: Bitva
  • Úrovně: 100, 1000, 5000, 20000, 50000

  Pamatuj: Pouze špehové ve tvé vesnici dokážou odhalit příchozí špehovací útoky. Žádná jiná jednotka to neumí. Špehové v běžných útocích se pro účely tohoto úspěchu také nebudou počítat, počítají se pouze ti, kteří budou chyceni při špehování tvé vesnice. Všichni poražení špehové se počítají majiteli špehované vesnice, nikoli vlastníkovi jednotek na podpoře. Špehování sebe sama se také nebude do tohoto úspěchu počítat (tví Equites Legati, zvědové a slídiči jsou příliš dobře vycvičení na to, aby se nechali nachytat tímhle trikem trick). I když se můžou poražení špehové hromadit v průběhu více bitev, uznáváme, že poslední úroveň je velmi vysoká. Tento úspěch přidáme i na běžné herní světy po skončení halloweenských herních světů.


  :spider: Ošetřovatel v zoo :bats:

  • Úkol: Měj ve vesnici X kusů od každého zvířete
  • Kategorie: Síla
  • Úrovně: 1, 10, 20, 50, 100

  Na halloweenských herních světech se pavouci a netopýři přemění v nestvůry, které jsou mnohem silnější než na běžných herních světech. A navíc: pokud jste před dosažením 5. úrovně tohoto úspěchu nikdy nevlastnili 100 slonů ve vesnici, bude vaše láska k tlustokožcům odměněna hned dvakrát! Tento úspěch přidáme i na běžné herní světy po skončení halloweenských herních světů.

  ghost BOOst ghost


  Příští týden odhalíme různé způsoby, jak můžete využít klece k pochytání zvířat na halloweenských herních světech a jak můžete urychlit návrat uzdravených jednotek. Také odhalíme, kolik masek lze ukořistit v následujících komunitních výzvách:

  Pokud se vám líbí nové úspěchy a masky, dejte nám <3. Těšíte se víc na nové masky nebo na úspěchy? Budete hrát na trick nebo treat :?:


  Těšíme se na vaše reakce!


  Váš Travian Kingdoms Team