Děsivý balíček a strašidelné výzvy


 • Vážení hráči,

  Teď, když už víte, jaké úspěchy a masky můžete lovit na trick nebo treat, prozradíme vám dnes také, jak můžete tyto strašidelně úžasné halloweenské masky získat. Chápeme, že ne každý z vás je připraven hrát 5x speed i přesto, že jeden z nich bude mít aktivní noční mír. A proto rozšíříme ducha Halloweenu na všechny herní světy zpřístupněním halloweenského balíčku na všech herních světech.

  pumpkin Halloweenský balíček pumpkin  


  Halloweenský balíček stojí 70 zlatých a obsahuje:

  • 1 halloweenskou masku
  • 5 NPC obchodníků
  • 5 poukazů na okamžité dokončení
  • 5 karetních her zdarma
  • 200 klecí


  Halloweenský balíček lze koupit jen jednou v jednom herním kole a je dostupný do 31. října do půlnoci SELČ. :bats:

  ghost Halloweenský BOOst ghost


  Věděli jste, že vaše jednotky se bojí duchů? Alespoň tedy ty uzdravené určitě. S trochou pomoci z halloweenského BOOstu je můžete přimět k o 25 % rychlejšímu návratu*. Získáte také 10 obvazů a 10 klecí denně/po aktivaci.


  *O 25 % rychlejší znamená, že na 5x speedu se zkrátí doba návratu na 6 hodin. BOOst musí být aktivní ve chvíli uzdravení jednotek, aby se doba návratu zkrátila. Není potřeba, aby byl aktivní během jejich cesty domů. Můžete si koupit halloweenský BOOst za 10 zlatých na 2 dny. Najdete ho ve zlatém obchodě v záložce Boost.


  A na co vlastně potřebujete tolik klecí :?:

  bbash-handshake Komunitní výzvy bbash-handshake


  Pamatujete si poslední oznámení o úspěších?  Kromě sbírání úspěchů můžete také pomoci plnit společné komunitní výzvy díky spolupráci hráčů z obou halloweenských světů. Když přejedete myší přes jméno výzvy ve hře, uvidíte popis s informací, co je potřeba udělat pro jejich dosažení. Tuto informaci uvidíte i v aplikaci.  :spider::bats: Chytání pavouků a netopýrů


  Oproti loňskému roku jsme počty zvýšili, protože některé z výzev jste splnili velmi rychle! Především ty, které se týkaly chytání pavouků a netopýrů. Potřebujete klece k tomu, abyste mohli v oázách pavouky a netopýry chytit. Oba druhy zvířat jsou mnohem silnější a mnohem hojnější na halloweenských herních světech. Kromě toho dokončení poslední úrovně výzvy „Chycení netopýři" odemkne halloweenskou masku pro všechny hráče hrající na obou halloweenských světech.


  Kromě již známých výzev jsou zde i nové úkoly ke splnění. Jsou zaměřené na výsledky bitev. Čím více bitev se uskuteční, tím rychleji budou tyto nové výzvy dokončeny.


  zombieZombíci s maskami


  Nasaď si halloweenskou masku a buď započítán mezi všechny ostatní hráče, kteří ji mají momentálně také nasazenou. Nezáleží na tom, jestli jde o masku z loňska nebo letoška. Uvidíme, jestli se nám podaří dosáhnout počtu 500, 1000 nebo 2000 hráčů s maskami! Pokud se podaří tuto výzvu dokončit, každý hráč na halloweenských světech získá kromě dalších odměn i halloweenskou masku.


  zombieOživení zombíci


  Oživte své poražené hrdiny v menu hrdiny pomocí surovin nebo živé vody. Jakmile bude dosažen cíl 15 000 oživení, odemknete pro všechny halloweenskou masku a 25 zlatých! Tato nová výzva má jen jednu úroveň. Uvidíme, kolikrát budete muset své nemrtvé hrdiny vrátit do země žijících.


  teuton-strong Uzdravené jednotky


  Další letošní komunitní výzvou je uzdravování jednotek pomocí náplastí, obvazů a léčivých nápojů. I když je budeme počítat hned po boji, máme pro vás způsob, jak je můžete mít zpátky doma rychleji, a k tomu ještě získáte pravidelnou zásobu obvazů: halloweenský BOOst.Ale počkejte chvilku. Nebyl tam náhodou i nový úspěch související s uzdravováním jednotek na halloweenských světech :/ Taková náhoda:!:


  A co výzva se zombíky na mapě:?:


  Protože to loni byla nejméně oblíbená výzva, odstranili jsme ji nadobro. Nicméně zahájíme soutěž, ve které můžete tipovat, kolik zombíků bude na mapě po třech dnech. Pokud se zúčastní více než 100 hráčů, odemkneme nové emoji na fórum! 8|


  Už máte tým, se kterým budete hrát? Pokud ano, domluvili jste se, na který herní svět se připojíte? Dejte nám vědět!


  tricknebo treat :?:


  Nabruste si meče, za chvíli už to tady bude samé strašidlo!


  Váš Travian Kingdoms Team

  bbash-tada Community Communications Manager bbash-partyhat