Soutěž - 50 zimních slov!

• Vážení hráči,

venku je sníh. Ale odkud tohle ledové počasí přichází? Proč sněží a co se bude dít? To jsou otázky, které se honí hlavou Marcusowi, Wren a náčelníkovi. Dobrodruh zná různé pozoruhodné příběhy. Vzhledem ke své málomluvnosti sdílí své příběhy v 50 či méně slovech.

Zima může přijít překvapivě, ale sníh jsem zažil už dříve. Jednou jsem putoval s :elephant: přes hory. Kvůli bouři jsem toho moc neviděl a pak jedno z těch velkých zvířat způsobilo lavinu. Hory se ukázaly být pouhými kopečky a my všichni jsme přežili.

Teď je čas, abyste se právě vy vtělili do role dobrodruha a řekli nám zimní příběh.

Kritéria:

1. Omezte svůj příběh na 50 či méně slov:!:
    2. Váš příběh musí mít začátek, střed i konec.
    3. Použijte alespoň jeden smajlík jednotky (počítá se jako slovo).
    4. Vložte svůj příběh jako odpověď v tomto tématu.
    5. Můžete poslat až tři příběhy (jako samostatné příspěvky).

Zde je odkaz na webovou stránku, která vám pomůže spočítat slova: Word Counter

Zkopírování příběhu, který již zveřejnil někdo jiný, samozřejmě není povoleno. Ale pokud chcete v nějakém příběhu pokračovat nebo na něj odkázat, můžete.

Odměny

Pro šanci na výhru musíte splnit kritéria zmíněná výše.

• 1x poukaz na 50 zlatých pro nejlepší příběh podle poroty
    • 1x poukaz na 50 zlatých pro účastníka s nejvíce reakcemi :thumbup:<3
    • Ze všech příspěvků pak vylosujeme 1 dobrodružství navíc.

Pokud se sejde více než 50 příspěvků, přidáme další odměny!

Jelikož sníh tu s námi nějakou chvíli bude, můžete se zúčastnit během prvních dvou měsíců sněhového období: od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022. A nebojte, sníh potrvá déle – alespoň tedy v Travian Kingdoms.

Příjemnou zábavu při psaní i čtení!

:chieftain-gauls::birds-of-prey::war-elephant::elephant::senator:

• Přišla tma ,která zakryla celou vesnici a nikdo nevěděl ,co se stalo! Velká .rada se shromáždila, co budeme dělat?.:náčelník-galové:

Byl vybrán jeden hrdina ,který se měl vydat za vesnici,aby zjistil co se stalo.

Uběhlo mnoho dní ,když tu náhle uviděli vracejícího se hrdinu.Co jim asi řekl hrdina neví někdo?.

x.gif

Images

• smiley68.png

Edited 5 times, last by jirman#CZ ().

• Od věků do věků se odehrává věčný příběh. Neznaje začátku ni konce.

Koloběh světů TK chrlící na mnohých i můj souběh. - To když cinkají mince.

A tak se stále potýkáme, v boji, hádce, smíru.

Někde se po mě slehne země, jinde však nechám díru.

:-)))

• Jednoho dne přišla tma ,která zakryla vesnici a nikdo nevěděl ,co se vlastně stalo.Velká rada se proto, shromáždila ve vesnici aby se rozhodli co budou dělat.:chieftain-gauls:

Byl vybrán jeden hrdina ,který se měl vydat za vesnici ,aby zjistil co se stalo.

Uběhlo mnoho dní ,když tu náhle uviděli vracejícího se hrdinu z velkým pytlem na zádech a čekali co z něho asi vyndá.

Hrdina však odvětil, že pytel nemůže optevřít, jelikož je v něm uvězněna bytost která má nasvědomí tu prapodivnou tmu. Může být otevřen až 24.12.. Velká rada :senator: se usnesla, že pytel nechají položený pod nejvetším stromem ve vesnici a postaví k němu stráž, která bude hlídat až do zmíněného dne.

• Jednoho dne přišla tma ,která zakryla vesnici a nikdo nevěděl ,co se vlastně stalo.Velká rada se proto, shromáždila ve vesnici aby se rozhodli co budou dělat.:chieftain-gauls:

Byl vybrán jeden hrdina ,který se měl vydat za vesnici ,aby zjistil co se stalo.

Uběhlo mnoho dní ,když tu náhle uviděli vracejícího se hrdinu z velkým pytlem na zádech a čekali co z něho asi vyndá.

Pěkný příběh, jen ho uprav, aby obsahoval jen 50 slov :-) Zkontrolovat počet slov můžeš zde -> WordCounter - Count Words & Correct Writing -> viz pravidla ->

Kritéria:

1. Omezte svůj příběh na 50 či méně slov

Díky :-)

• Od věků do věků se odehrává věčný příběh. Neznaje začátku ni konce.

Koloběh světů TK chrlící na mnohých i můj souběh. - To když cinkají mince.

A tak se stále potýkáme, v boji, hádce, smíru.

Někde se po mě slehne země, jinde však nechám díru.

:-)))

Super, tvůj příběh splňuje podmínku 50ti slov či méně, ale hoď tam někam emotikonu jednotky - ty naležneš ve "smilies" -> např zde -> díky :-) :chieftain-gauls::birds-of-prey::war-elephant::elephant::senator:

• Můj :chieftain-gauls: vyrazil do lesa na :bear::bear::bear:

Hledal je ve sněhu podle stop, ale uviděl světýlko :fire-catapult: . Šel za ním a našel hordu loupežníků, jak sedí kolem ohně :fire-catapult: a pečou buřty. Přidal se k nim a všichni se společně pořádně opili. :S||<X8o :palec nahoru: 

• Zima nastala a začaly dlouhé nudné večery. Proto se na travianu rozhořely urputné boje. Válečníci na koních s :ram-gauls:a katapulty , obránci bránící se s pomocí zvířat, prostě nespoutaná řež. Po zimě přijde jaro, venku se vše začne probouzet ze zimního spánku, ale krvavé boje zimou nekončí.

• Jaká tajemství ukrývají zasněžené vesnice a tajemné antické ruiny v kopcích zavátých sněhem? Jen opravdoví hrdinové teuton-strong odhalí skryté poklady a bájné artefakty. Zimní výpravy budou plné vzrušení, které rozproudí krev každého neohroženého dobrodruha. Svět sněhem zapadaných království slibuje zažít netušená dobrodružství o kterých se budou vyprávět příběhy u večerních ohňů :bats-hahu:.