Vánoční svátky a Silvestr - období míru, nehladovění a tak vůbec :-)

 • Truce_Czech.jpg  Vážení hráči,


  Vánoční svátky a Silvestr se blíží (už máte dárky a ohňostroje?!) :-) Všichni bojovníci ve světě Travian Kingdoms by v tento čas jistě ocenili malou dovolenou, aby strávili nějaký čas se svými rodinami a oslavili tyto svátky v pohodě a klidu, proto z tohoto důvodu oznamujeme příměří a vypnutí hladovění jednotek (cukroví pro všechny!!!).


  Příměří se aktivuje na následujících herních světech kolem Vánoc a Silvestra. Podrobný seznam naleznete níže:


  Vánoce


  Herní světy: CZ1, CZ2X3


  Start příměří (+ žádné hladovění): 24.12.2021 v 12:00h

  Konec příměří: 27.12.2021 v 12:00h

  Žádné hladovění do: 28.12.2021 v 12:00h


  Světy CZ1N a CZ1X3 bude z míru vyňat na základě přání hráčů - pokud do té doby herní svět neskončí, pak by bylo nemilé zasahovat do konečné fáze hry:-)


  Nový Rok


  Herní světy: CZ1, CZ2X3


  Start příměří (+ žádné hladovění): 31.12.2021 v 12:00h

  Konec příměří: 2.1.2022 v 12:00h

  Žádné hladovění do: 3.1.2022 v 12:00h


  Světy CZ1N a CZ1X3 bude z míru vyňat na základě přání hráčů - pokud do té doby herní svět neskončí, pak by bylo nemilé zasahovat do konečné fáze hry:-)


  Důležité poznámky:


  Během doby příměří vaše jednotky pouze pozdraví obránce a vydají se zpět na oslavy do své vesnice :-)

  Nebude možné špehovat jiné hráče, ale budete moci napadnout přírodní oázy, lupiče a tábory - tohohle mohou využít ti, kterým by denní dávka Travian Kingdoms velice chyběla.

  Vojska budou nadále spotřebovávat obilí, ale nebudou hladovět během příměří a 24 hodin poté, co příměří skončí (viz rozpis).


  Šťastné svátky plné pohody a šťastný nový rok!


  Tkey za tým Travian Kingdoms

 • Mě by teda zajímalo koho jste se na CZ1N ptali, že byl servr vyřazen... Nikdo o tom nic neví... ;-)


  Ahoj, koho jste se na Světě CZ1N ptali ?? :D že o ničem nevíme :D

  Koukám že jeden z WW má již lvl 32. Bývá pravidlem, že jakmile dosáhne WW lvl 50, nastupuje endgame, přestává být možné měnit království a není vhodné do hry nadměrně zasahovat. Takové přání vyslovili v minulosti, WW se otevřeli před 10ti dny a do aktivace mítu zbývá týden, myslíte, že se level 50 nepodaří? :-) Pokud se většina vyjádří pro, pak můžeme nastavit vánoční mír i tam :-)

 • Koukám že jeden z WW má již lvl 32. Bývá pravidlem, že jakmile dosáhne WW lvl 50, nastupuje endgame, přestává být možné měnit království a není vhodné do hry nadměrně zasahovat. Takové přání vyslovili v minulosti, WW se otevřeli před 10ti dny a do aktivace mítu zbývá týden, myslíte, že se level 50 nepodaří? :-) Pokud se většina vyjádří pro, pak můžeme nastavit vánoční mír i tam :-)

  Taky šlo spíše o to hladovění přes ty svátky... teď místo toho, abychom seděli s rodinou nebo přáteli a chálovali se, tak musíme sedět u hry a hlídat obilí :)
  Nevím, za mě tohle * zbožné přání * je pěkně na cypa...

 • Taky šlo spíše o to hladovění přes ty svátky... teď místo toho, abychom seděli s rodinou nebo přáteli a chálovali se, tak musíme sedět u hry a hlídat obilí :)
  Nevím, za mě tohle * zbožné přání * je pěkně na cypa...

  Chápu, vždy je něco špatně, v dobách minulých byl zase problém, když se zařadil mír před koncem herního světa (tj. lvl 50 divu) a vzhledem k tomu, že koukám, že už je tam jeden div lvl 59, tak by to byla škoda :-)