SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

• travian_blog_valentines-day-1000x500-1.png

<3

Ellerini yüreğine koy ve hisset. Tam olarak orada seni bekliyor olacağım

<3

Değerli oyuncularımız!

Yılın o özel zamanı.

14 Şubat Sevgililer Günü için burada forumda Sevgililer Günü selamı gönderme şansınız var.

Ancak bu sefer kendiniz kazanamazsınız, ancak selam gönderdiğiniz oyuncu ödül kazanma şansına sahiptir.

• Nasıl?

Tanıdığınız ve takdir ettiğiniz bir oyuncuya isim verin ve oyuncuyu neden aday gösterdiğinizi bize anlatın. Forum adını kullanın ve oyuncuyu @ ile vurgulayın.

Bu, temsilciniz, ortağınız, şahınız veya dükünüz veya sadece anlaştığınız bir oyuncu olabilir. Kısacası, ödül kazandığını görmek isteyeceğiniz biri.teuton-strong
    • Kimler Kazanabilir?

Adı geçen her oyuncu çekilişe katılacaktır. Birkaç kez aday gösterilmek mümkündür ve bu kazanma şansını artıracaktır.
    • Kaç kere katılabilirim?

Her gönderi için yalnızca bir ada izin verilir. Ancak en fazla 5 oyuncuya Selam gönderebilirsiniz. Bu durumda her Tebrik için yeni bir gönderi oluşturun.
    • Selamladığınız oyuncu ne kazanabilir?
      Adı geçen tüm oyuncular arasında 5 x 25 altın kupon çekilişi yapacağız. 30'dan fazla gönderi varsa, ek 2x25 Altın kuponları vereceğiz ve bunu her 20. girişte (50, 70, 90,..) treat
    • Başka nelere dikkat etmen gerekiyor?

Elbette birbirinizi aday gösterebilirsiniz. Ama sadece kendini selamlayamazsın. Ayrıntılı sevgililer günü selamları elbette hoş karşılanır! :)
    • Son tarihi ne zaman?

Selamlarınızı 14.02.2022 Pazartesi 23:00 UTC+1'e kadar gönderebilirsiniz. Kazanan en geç 16.02.2022 Çarşamba günü seçilecektir.
    • Not:

Katılımcılar, katılarak, takma adlarının ve içeriğinin Facebook'ta ve/veya Travian Games'in sayfalarında yayınlanabileceğini kabul eder.

Saygılarımızla,

Travian Kingdoms Ekibiniz

• Oyunda dost cok bizler evli çalışkan insanlarız o zaman ablaya yazak

Sevgimi Flanaks mızraklarına bayrak yapıp astım göğe

Kılıçlarımı vurdum kalem gibi çizdim aşkı bir buseyle

Şimşekleri koşturdum dört nala huzuruna

Söyle bu kardeşin sevgisi kabul olurmu susma ZEYNA