Yardımcı olun lütfen,bilen bilmeyene anlatsın..?

• Merhaba arkadaşlar,

Sebebini bilmediğim bir durumdan kaynaklı devamlı yağmalanıyorum,etrafımdaki kişilerde çok fazla bilgi saahibi değiller bu yüzden sizlerden bilgi paylaşımı yapmak istedim..

Şu anda valiyim,hazinem veya gizli hazinem yok,ne vergi veriyorum nede alıyorum...

Şehrimde 5000 seviye sığınak mevcut,

Saldıran kişi cermen,

saldırıdan 15 dakika evvel tüm maddemi sıfırladığım halde,yağmadan yine bir miktar malzeme almış şekilde raporlar karşıma çıkmaya başladı.

bu konu hakkında bazı arkadaşlar vergi fonundan kaynaklı bilgisi verebildi ancak nedir nasıl kapatılır veya vermemek için ne yapmak gerekir bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

yoksa bu şekilde sığınak yapıp hala daha yağma vermeye devam edeceksek hiç bir anlamı yok..

şimdiden teşekkür ederim..

iyi oyunlar...

• Köyün yada köylerin herhangi bir birliğin alanının içinde ise vergi üreticektir. Bunuda şu şekilde çözebilirsin; Alanın sahibi olan kral sana saldırır ise alan dışı kalırsın buda vergi üretiminin iptal olması anlamına gelir.

Yanlış bilmiyorsam cermen ırkının yağmada özel bir durumu vardı. Bu durum hala var ise vergi olmaması yada sığınak olmasına karşın genede var olan hamın belirli bir yüzdesini genede alır.