Kural ihlalleri ile ilgili cezalarda güncelleme

 • 242-attention-forum-jpg

  Sevgili oyuncular,


  Adil bir oyun en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle Travian Kingdoms için ilgili oyun kurallarını tanımladık (https://lobby.kingdoms.com/#/rules) ve ayrıca oyuncuların bu kurallara uyup uymadığını kontrol ediyoruz. Herhangi bir kural ihlali, oyun kurallarına saygı duyan ve bunlara uyan oyunculara haksızlıktır. Sonuçta çoğunuz, oyun kurallarına uyuyor ve oyuncu etkileşiminin adil olmasını istiyorsunuz. Böyle harika bir topluluk olduğunuz için teşekkür ederiz <3


  Yine de örneğin bir bot kullanarak veya birden fazla hesap oluşturarak oyuncuların kuralları ihlal ettiği durumlar halen mevcut. Bu durumlarda, farklı ülke sunucularında cezaları mümkün olduğunca tutarlı kılmak için cezalara ilişkin bazı yönergelere başvuruyoruz. Özellikle ihlalleri tekrarlayan oyuncular için bu yönergeleri güncelledik ve sıkılaştırdık.


  Bu ceza yönergelerini kamuya açıp açamayacağımız veya bir kuralın ne zaman ihlal edildiğini tam olarak nasıl belirlediğimiz bize sıklıkla sorulur. Ancak hile yapanlar için işleri kolaylaştırmak istemiyoruz. Bu nedenle yönergeleri kamuya açık olarak tartışmayacağız.


  Unutmamak gerek ki bildirimlerinize göre incelemelerimizi yapmaktayız. Lütfen bu özelliği kullanmaya devam edin ve bize mümkün olduğunca fazla bilgi verin. En küçük ayrıntı bile bize yardımcı olabilir.


  Bir kural ihlalinden şüphelenirsem ne yapmalıyım?


  Lütfen şüphenizi Müşteri Hizmetleri Ekibimize bildirin (https://support.kingdoms.com/tr/support/home). Bu ekip, ilgili oyuncuyu dikkatlice inceleyecek ve bir kural ihlali tespit edilebilirse hesap askıya alınacaktır.


  Ancak her şikayetin, bir hesabın askıya alınmasına yol açmayacağını lütfen unutmayın. Öyle görünse bile, bu her zaman bir kural ihlali olduğu anlamına gelmez.

  Veri koruma politikaları, diğer oyuncularla ilgili herhangi bir veriyi açıklamamızı engeller. Başka bir deyişle şikayetinizi gönderdikten sonra olanlarla ilgili sizi haberdar edemeyiz.


  Topluluğun çoğunluğunun daha sıkı olan bu kuralları destekleyeceğini umuyoruz.


  Umarız oyundan keyif almaya devam ediyorsunuzdur!

  Travian Kingdoms Ekibi

 • :)

  "Bu ekip, ilgili oyuncuyu dikkatlice inceleyecek ve bir kural ihlali tespit edilebilirse hesap askıya alınacaktır."

  Şu incelenecek yazısı dikkatimi çekti. Siz genel olarak incelemek için bile hesabı askıya alıyorsunuz. Hayır başıma geldiği için diyorum. İhlal olmamasına karşın genede hesabım askıda kalmıştı. Bu konuda da özen gösterirseniz sevinirim.

 • Ben şimdi takip etsem ne fayda siz tutup şüpheli gördügünüz hesabı askıya aldınız

  temsılcıler oyunu bıraktı .Yazdım hesabı temsılcıler dahıl benım hesabımda sılınmeye alındı

  FARKLI bir maıille yine acıp oynamaktansa silinmesini bekleyip yinemi açalım

  siz pirinci ayıklarken içindeki taşları iyi ayıklıyamıyorsunuz

  Keseri çevirim yontuyorsuzun ama sezarın sözü size sendemi bürütüs