Aktualizace trestů za porušení pravidel

 • 242-attention-forum-jpg


  Vážení hráči,
  fair play je naší nejvyšší prioritou. Proto jsme definovali odpovídající pravidla hry Travian Kingdoms a také kontrolujeme, zda hráči tato pravidla dodržují. Jakékoli porušení pravidel je nespravedlivé vůči těm hráčům, kteří pravidla hry respektují a dodržují. Koneckonců, drtivá většina z vás pravidla hry dodržuje a chtěla by, aby interakce mezi hráči byla férová. Děkujeme, že jste tak úžasná komunita <3
  Přesto se stále objevují případy, kdy hráči pravidla porušují, například používáním botů nebo vytvářením více účtů. V těchto případech uplatňujeme zásady týkající se trestů, aby byly na různých doménách co nejkonzistentnější. Nyní jsme tyto pokyny aktualizovali a zpřísnili, zejména pro hráče porušující pravidla hry opakovaně.
  Často se nás ptáte, zda můžeme tyto zásady týkající se trestů zveřejnit, nebo jak přesně určujeme, kdy bylo pravidlo porušeno. Nechceme však podvodníkům nic usnadňovat. Z tohoto důvodu nebudeme o těchto zásadách mluvit veřejně.


  Přesto jsme na vašich hlášeních závislí. Používejte prosím tuto funkci i nadále a poskytněte nám co nejvíce informací. I ten nejmenší detail nám může pomoci.


  Co mám dělat, když mám podezření na porušení pravidel?  Nahlaste prosím své podezření našemutýmu zákaznického servisu. Tento tým dotyčného hráče pečlivě prověří, a pokud se porušení pravidel prokáže, bude provedeno pozastavení účtu.


  Vezměte prosím na vědomí, že ne každé nahlášení povede k pozastavení účtu. Ne vždy se jedná o porušení pravidel, i když to tak vypadá.


  Zásady ochrany osobních údajů nám brání ve zveřejňování jakýchkoli údajů týkajících se jiných hráčů. Jinými slovy, nemůžeme vás informovat o tom, co se stalo po odeslání vašeho hlášení.  Doufáme, že většina komunity tato přísnější pravidla podpoří.  Věříme, že se vám hra bude i nadále líbit!
  Váš Travian Kingdoms Team