Obnova vyhladověných jednotek

 • 179-paynet-shop-maintenance-forum-png

  Vážení hráči,


  jak bylo oznámeno na fóru, obnovíme vyhladovělé jednotky od středy 8. června, 16:00 SELČ - soboty 11. června, 18:00 SELČ na VŠECH živých světech. Stane se tak zítra, ve středu 15. června ve 14:00 hodin SELČ, abyste měli čas podle toho naplánovat spotřebu úrody svých jednotek.


  Pomozte nám prosím šířit tuto zprávu a sdílejte tuto zprávu na chatu vašeho království.


  S přátelským pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms

 • Vážení hráči,
  Velké DÍKY, že jste s námi vydrželi při této jízdě na horské dráze. Tato druhá vlna DDoS útoků je nyní uklidněna. Někteří z vás s technickým zázemím si již pravděpodobně všimli: Investovali jsme do lepší ochrany DDoS a nyní jako hostitele používáme Cloudflare. Víme, že tato společnost je v současnosti nejoblíbenější společností v oblasti ochrany před kybernetickými útoky a několik z vás nám to také navrhlo. <3
  Změna hostitelů způsobila některé vedlejší efekty, jako například, že Lobby Zlaťáky nebyly přenesena okamžitě poté, co herní svět skončil, nebo jste mohli vidět nesprávný limit raidingu kvůli stejné IP ve zprávách. Tyto chyby jsou již opraveny a naše herní světy jsou od sobotního odpoledne stabilní.
  To je důvod, proč jsme nyní obnovili vyhladovělé jednotky. Víme, že to není velká kompenzace. Jak jsme řekli hned na začátku: Nemůžeme udělat žádnou další kompenzaci, jinak bychom pozvali různé napodobitele, aby udělali totéž.
  Doufáme, že tyto investice byly správným krokem ke zlepšení naší dlouhodobé ochrany a zajištění stabilních herních kol.
  Děkuji všem za velké pochopení,
  Váš tým Travian Kingdoms