[HaHu 2022] Yeni Başarımlar


 • Değerli Cadılar Bayramı Avcıları,


  Geçen haftanın sorusunun cevabı: 25 yeni özel başarımlar! Doğru cevap veren herkesi tebrik ederiz.


  Geçen hafta 5 yeni Cadılar Bayramı Maskesini yayınlamıştık. Toplamda artık 25 Cadılar Bayramı Maskesi var. Bu numara tanıdık geliyor mu? :/ Tesadüf mü ? Hayır.


  gaul-idea


  Her Cadılar Bayramı Maskesinin kendi başarısı vardır! Ve evet, bu, bu özel başarılardan birini elde etmek için belirli bir görevi yaparken belirli bir maske takmanız gerektiği anlamına gelir. Her zaman aynı görev değildir ve her zaman başka bir maskedir. Bu özel başarılar yalnızca Halloween Hunt dünyalarında mevcuttur.


  zombiepumpkin


  Çoğunun ortak bir özelliği vardır: belirli bir eylemi birkaç kez tekrarlamanız gerekir. Bu yeni özel başarılardan biri için bir şey yaptığınızda, lobi başarı listesinde bir ilerleme çubuğu ile birlikte adı, açıklama metinlerini ve gereken toplam tekrar miktarını bulacaksınız, ancak henüz madalyanın kendisini bulamazsınız. Hem ad hem de açıklama, bu başarıyı nasıl elde edeceğinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Yalnızca Halloween Hunt dünyasında yapılan eylemler ilerlemeye sayılacaktır.


  Bir de ilerleme çubuğu olmayan bazı yeni özel başarılar var.


  Bununla birlikte, ipuçlarını birkaç kanalda paylaşacağız: oyun içi sohbet odalarında, Discord'da, Facebook'ta ve hatta burada forumda. İpuçları ve etrafındaki forum yarışması hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki hafta paylaşılacak.


  Bu gizli bakıştaki başarılara hangi maskelerin bağlı olduğunu tahmin edebilir misiniz?  Bazen her gün, cuma günü gibi hissettirir...


  Travian Kingdoms Ekibiniz


  zombiezombiezombiezombiezombiezombiezombiezombiezombiezombiezombiezombiezombie