Ohlédnutí se za rokem 2022


 • Vážení válečníci a válečnice,


  Starý rok se chýlí ke konci a nový rok je již za dveřmi.


  Je tedy nejlepší čas ohlédnout se za starým rokem a podívat se, co jsme spolu zažili.


  Rok začal koncem soutěže 50 Words to Winter a spuštěním vůbec prvního TK nočního speed COM světa COM1nx3, který si vyžádalo mnoho hráčů.
  Poté, co jsme společně oslavili Valentýna, byly představeny možné vylepšení do budoucna Rozpuštění Spojení království (SK) - Kingdom Union (KU) a Věrnostní systém - Novinka hodná pozornosti :-) a byla shromážděna vaše zpětná vazba z vaší strany. Ranhojičův stan byl navíc poprvé k dispozici v testovacím světě.
  Po velikonoční soutěži následoval nový design chatovacího systému v aplikaci Travian Kingdoms a aktualizovali jsme tresty za porušení pravidel. V průběhu roku došlo k několika vlnám banování uživatelů botů, například na světech Travian Kingdoms BBash. V reakci na tyto zákazy jsme zakusili útoky DDoS, což nám ukazuje, že jsme některé hráče těmito zákazy tvrdě zasáhli. Přesto jsme mohli narozeniny oslavit společně s novými doplňky a eventy.
  Pokračovali jsme soutěží „Představ mi svého hrdinu“, kde jsme chtěli vědět, jak vaši hrdinové vypadají. Krátce po začátku druhé poloviny roku jsme byli schopni implementovat vylepšení Ranhojičova stanu a změny prázdninového režimu v testovacím světě. Aplikace pro iOS byla rozšířena o tlačítko pro smazání celého účtu a v průběhu roku jsme měli několik beta testů aplikace.
  Na podzim se konal Halloweenský hon s mnoha komunitními výzvami, novou kosmetikou a úspěchy. Uzavřeli jsme náš Twitter kanál a mobilní aplikace byly rozšířeny o přímé zadávání čísel, takže se již nemusíte spoléhat pouze na posuvníky.
  Kromě toho jsme změnili registraci na herní světy tak, že je možné se zaregistrovat pouze do světa před vydáním předmětů 2. úrovně. Nakonec jsme uvedli soutěž Dokonči kresbu a uvedení zimního tématu jsme otevřeli zbrusu nový merch shop pro Travian Kingdoms.
  V letošním roce se toho událo hodně a my se těšíme na všechny změny a vylepšení, které příští rok přinese.
  Celý tým Travian Kingdoms vám přeje šťastný nový rok a mnoho společných zážitků.


  Váš tým Travian Kingdoms

 • Ako dopadli Vernostny program a moznost Rozpustit spojene kralovstvo?

  Uplne sa od toho uputalo? Vlakna som videl pozamkynane, ale nic viac k tymto temam.

  EN forum sa mi nechce prehladavat :D

  V těch vláknech se sbíral feedback od hráčů, jak se jim tahle úprava bude líbit a co by na ní upravili. Takže se na tom v tomhle roce začne pracovat, stejně jako na dalších vylepšeních apky apod. :-)

 • Určite to dopadlo skvelo ako stále! Teraz sa asi sústredia na nové masky na HW, aby opäť rozšírili základňu hráčov týmito vylepšeniami!

  Maká se na všem a hlavně na vizuálu! Když se ti líbí někdo v reálném životě, tak taky nejdřív ohodnotíš jeho fyzickou schránku a pak se začneš zajímat o to co leží pod ní, ne? Tak třeba tvůrci využívají jen stejný design jako příroda :-)