Dejte nám svou zpětnou vazbu, jako sůl ji potřebujeme! :-)

 • 242-attention-forum-jpg


  Vážení hráči,


  pomozte nám zlepšit naše komunikační kanály a poskytněte nám zpětnou vazbu. Jak? Zodpovězením formuláře níže!


  LINK ZDE!!!


  Za odměnu získáte 20 zlatých.


  Váš názor je pro nás důležitý!


  S pozdravem,

  Váš tým Travian Kingdoms


  Jazyk průzkumu závisí na jazyce prohlížeče. Průzkum je dostupný v: CZ, DE, EN, ES, FR, IT, RU, TR. Pro všechny ostatní jazyky bude průzkum v angličtině.

 • měly by jste udělat to že když někd o dá nabídku surovin na tržici měly by to vidět všichni hráči hned a né až po nějakem čase

  Zdar a sílu,


  tak to podle mě funguje, s vyjímkou pokud hráč zvolí, že je nabídka pouze pro členy království :-) Pokud nemá tedy ještě člověk nastavené filtry - například na to jak vzdálené nabídky se mu ukazují :-) Ale klidně se rozepiš ve formuláři, který je v odkazu nahoře a dostaneš za to i nějaké ty Zlatky navíc :-)

 • Ahoj,


  podle mě by bylo super, kdyby v aplikaci bylo vidět počet příchozích útoků na loupežnický tábor.

  Tábory jsou věčné téma a kdyby se ta aplikace v tomto ohledu zlepšila, tak bychom to defakto všichni uvítali. :)


  ps: Vlastně toto je největší nedostatek co se aplikace týče. :)

 • Díky za poznatek, hodím ho k nám do boardu na vylepšení :-) Ale hoď to i do formuláře výše, ať z toho něco máš....samozřejmě mimo dobrého pocitu z toho, že si přispěl k vylepšení hry :-)

 • Ahoj,


  za mě dvě věci týkající se appky:


  - bylo by super vidět počet příchozích útoků na loupežnické tábory

  - skvělý by bylo, kdyby bylo možné podívat se na soupeřova hrdinu, zezačátku serveru mě zajímá hlavně jaké má nasazené boty... :D Ale užitečné to může být i jindy.

 • Ideální by bylo aby aplikace fungovala stejně jako v prohlížeči. Na některé věci se musí klikat i 2x než se to povede, něco nejde třeba vůbec. Třeba v kasárnách přesunout výrobu vojáků.

 • Zdravím. Před několika dny jsem smazal svou herní postavu na jednom ze serverů. Na tomto serveru jsem měl k dispozici zhruba 110 zlatých. nedostal jsem však, jako v minulosti šanci si toto zlato převést na jinou herní postavu a zřejmě bylo smazáno. Jedná se o chybu nebo je to v souladu s pravidly?

 • Super poznatky :-)