TR1N ertelensin mi anketi

 • 14 Şubat'ta açılacak olan TR1N ileri bir tarihe ertelensin mi? 99

  1. Evet (87) 88%
  2. Hayır (12) 12%

  242-attention-forum-jpg


  Değerli oyuncularımız,


  Türkiye'de yaşanılan afetler nedeniyle 14 Şubat'ta başlayacak olan TR1N sunucusunun ertelenmesini ister misiniz, anket yapıyoruz. Biliyoruz bu durumda çoğunuzun oyuna veya foruma ayıracak vakti yok fakat yine de lütfen oynamayı düşünen arkadaşlarınıza veya çevrenize yaymaya çalışın, özellikle mobil uygulamadan oynayanlar görmeyebilir. Anket 12 Şubat saat 12:00'de tamamlanacak.


  Milletimizin tekrar başı sağ olsun, yaralıların ve kurtarılmayı bekleyenlerin ve onlar için tüm emek sarf edenlerin Allah yardımcısı olsun.

 • rüyamda gördüm erteleniyordu 28 şubat a 1 aydır bekliyorum açılmasını afet nedeni ile kimsenin oyun oynayacak hali kalmadı piskolojiik olarak yıprandık ama oyunun başlaması bence daha iyi olur çünkü biraz olsun kendimizi oyuna vererek bu piskolojiden cıkarız hepimizin içi yanıyor deprem olacak diye uyuyamıyoruz korkuyoruz tedirginiz ama oyun sayesinde aklımızı dagıtabiliriz. Oyüzden baslaması taraftarıyım.

 • Değerli oyuncularımız, kalplerimiz Türkiye ve Suriye için atıyor. Sevdiklerini, arkadaşlarını, komşularını, meslektaşlarını kaybeden tüm Türk ve Suriyeli oyuncularımıza ve felaketten doğrudan etkilenmeyecek kadar şanslı olan ancak tıpkı bizim gibi olanlardan dolayı şoka ve yıkıma uğramış herkese başsağlığı diliyoruz.


  Bu oldukça büyük bir trajedi ve bununla beraber duyguların herhangi bir şeyi formüle edemeyecek kadar yoğun olduğu birkaç günün ardından tekrar belirtmek istiyoruz ki çok üzgünüz ve sizi düşünüyoruz.


  Her şeyin zamanı vardır ve şu anda zamanın duyguların ifade edilmesine, paylaşılmasına izin vermesi gerektiğini düşünüyoruz. Zamanın kendisine vakit ayrılması gerektiğini bir zamandayız.


  Topluluğa TR1N sunucusu ertelensin mi diye sorduk ve oylamada da %88 ile ertelenmesi istenen TR1N oyun dünyasını 28 Şubat tarihine erteledik. Oyun dünyasını iptal etmek istemiyoruz ve zihninizdekileri bir nebze değiştirebilmeniz veya herhangi bir şekilde oyunda daha rahat hissetmeniz amacıyla ve yukardaki nedenlerden dolayı doğru bir zaman olmadığını düşünüyoruz.


  Sizinleyiz.