Zmeny oproti comu.

• Seznam změn oproti COM betě

-Oazy nedávají vliv
    -Maximalně 3 králove v alianci
    -Pokladna može byt vylepšena max na 4000 pokladů (předpokladam max lvl20 a následně se muže stavět další od lvl1)

• Ty oázy jsou relativně nepříjemné překvapení. Na Betě jsme stavěli království téměř jen na vlivu oáz. Hranice (pomocí pop a vlivu) lezla do všemožných směrů naprosto nelogicky a kde nebyly oázy, máme dodneška v království díry, byť tam třeba mají guvernéři vesnice. Nedokáži si představit, jak to bude vypadat.

• Peldo jojo, ten vliv je na houbelec, mám krále co nehraje.. a stavět kvuli němu pokladnici se mi nechce.

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Takze v alianci lze mit jen tri krale? zajimave ja se ridil ze 7 :D Prosim jak pro blbce, ktery nehrali com: jak ziskam do aliance lidi, ktere chci? Mam rozesete hrace po sektoru a potrebuji je samozrejme nejak pospojovat. Snad to nepodavam mpoc zamotane, ale ja si rozumim :D dekuji za nejake to objasneni. Druha vec: muzete mi nejak jak pro blbce vysvetlit vliv? prosim njedoakzujte me na pravidla, tam jsem nepochopil stejne nic :D Chapu ze vliv leze popkou a poklady, ale jak a kam a atd atd. protze treba hned na zacatku se dalo rychle rozsitir a ted uz ani tuk, tkaze sem v pasti z toho :D Snad se najde nejaka dobra duse z comu a vysvetli to polopate. Jiste nebudu sam, kdo tomu tka uplne nerozumi :D

• Jsou dva druhy přijímání. Do aliance přijímáš pouze krále a do království pouze guvernéry. Prosím Tě, k těm lidem v království. Pokud je to Guvernér, (tzn. král ne) můžeš ho jmenovat Vévodou a jakmile to přijme fakticky se stává součástí Tvého království (musí postavit/aktivovat pokladnici aby Ti rozšířil území). Druhá možnost neméně zajímavá je, když si do Tvého království (tj. přímo vně hranic) Tví přátele hodí druhé vesnice, pak je můžeš pozvat k sobě a je jedno že jsou rozeseti všude (blbě se brání, ale je to na každém).

Jak jsi zjistil, v Ambasádě máš vypsané pop úrovně, při které se rozšíří Tvé království. První je 100, dále 250, pak 500 a pak už jen 1000 pop. Vliv.. Poklady, čím více tím lépe. Uvědom si, že přímou úměrností klesá Tvůj vliv se vzdáleností od Tvé vesnice. Máš li na hranicích nějakého Guvernéra, můžeš sledovat jak se Tvůj vliv mění s množstvím pokladů a dál to jistě znáš.

• Pakliže je ten random hráč guvernér, tak ano. Můžeš jej dát komu chceš a tímžpádem se připojí k Tvému království ikdyž je třeba na druhém konci světa. (nezapomeň mu ale vysvětlit tu pokladnici a její aktivaci, trvá to dobře dvanáct hodin = stavba + aktivace)

• Ja ted zjistil ze se da jmenovat vevodou i hrac jieho kralovstvi, tkerej se tak prida do tve aliance a muze ti rozsirovat vliv. No v tomhle nez se zorientuju, tka to bude porod :D Ale zacina me to hodne bavit

• Ani nevíš, jak dlouho mě trvalo se zorientovat na COM. Posílal jsem zprávy sousedům, zda neví něco bližšího než je wiki :D. Nezapomeň to co jsem psal, aktivní pokladnice, jinak zadnej vliv.

• Jedine tak, ze postavis druhu dedinu na uzemi ineho kralovstva a nechas sa novym kralom do jeho kralovstva pozvat. Alebo sam seba korunujes za krala (tym ale prides o moznost vyberat lupeznicke skryse).

Pripadne mozes cakat, kym nejaky iny kral ziska vplyv na tvoju sucasnu dedinu a pozve ta.

• Ta automatická abdikace je poměrně problematická, ale tři dny bych určitě počkal. Pokud však ten ke komu jdeš, má volné místo Vévody, požádej ho/ji ať Tě pasuje a tím opustíš království okamžitě..

• Afk hráči v království je celkem problém a to mě dost sere...
    Se regnete, šup do království pod nějakýho krále, který je neaktivní + další 3 hráči v království.. takže se stát králem, ale není nikdo v okolí kdo by hrál a došáhnete na něj, tak je to uplně o ničem

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

The post was edited 1 time, last by merlouska: slovnik ().

• Ono to je prvych 7 dni celkom jedno. Radsej guverner v kralovstve s neaktivnym kralom, ako kral bez guverenrov. Ono sa to nezda, ale tie lupeznicke skryse su nezanedbatelny zdroj surovin. Ako kral bez aktivnych guvernerov nemas nic.

• To je pravda.
    Loupežnické skrýše byly dobré.. ale to jsem ani netušil že mi zmiznou když se stanu králem. Ani nevím jestli to je někde napsaný :D

[CENTER]
    Perličky ze skype: