• Ahoj,nějak jsem nepochopil jak funguje zabírání oáz.Jsem guvernér,mám tu oázu 50% a když jsem ju zabral přdemnou nějakej borec ten dostal 50%bonus a já měl dostat 40%.jenomže mě se žádnej bonus do produkce nepřipočítal jako kdybych tu oázu ani neměl jak to teda funguje prosím ? :)

• čus, no jak to chápu já, tak ji jakože zabereš a máš tam jakousi produkci té suroviny naco ta oaza je, které si poté vybereš.. a 50% procent bude asi produkce obilí v oaze z tvé celkové produkci obilí :D
    Pokud nemám pravdu, tak prosím o vysvětlení :D

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• OAZA.png
    Takhle mam oazu zabranou, produkce je 15 hlíny a 23 obilí za hodinu .. což je 25% z mé produkce u vesnice.
    Když tak pošleš jednotky (až 250) tak ti to tam přidá tu produkci, 1 jednotka = 1/h produkce
    DOufám že to tak je :D

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Je to nový Travian a některé věci tu fungují jinak nebo jsou nové :) nelze čekat že vše bude jako ve starém protože to by pak bylo zbytečné aby běželi obě hry najednou ;)

V pozdější fázi ten zisk z oázy k hlavní produkci bude docela zajímavý při polích na 15 a více :)

• takže čím víc jednotek tím větší mě to dá bonus nebo jenom tu produkci mi to zvýší kterou si pak můžu vyzvednout já jsem v tom nějak zamotanej :)

• Oaza nedava bonus k samotne produkci, pouze generuje suroviny, ktere si muzes jednou za cas vyzvednout. Nebo je vyzvedne nekdo jiny (kdo taky oazu vyuziva) a ty suroviny ti prijdou taky, protoze pri vyberu se to rozesle vsem "okupantum".

• Delas jako kdyby te ten nekolikaprocentni bonus zachranil - tady se proste ten bonus nebude projevovat v produkci ve vesnici, ale ten urcitej pocet obili dostanes taky, akorat holt jednou za cas.

• lukas, nechapem, co sa ti na oaze nepozdava. Oaza stale generuje % na zaklade tvojej produkcie v dedine (+ umiestnene jednotky), akurat sa nepridava k produkcii dediny automaticky, ale treba to z oazy raz za tusim 3 hodiny vyberat. Mnozstvo surovin, ktore z oazy ziskas, je ROVNAKE, ako v T4 (resp. porovnatelne, pretoze je ina zakladna produkcia surovinovych poli).

Rozdiel je este napriklad v tom, ze kym na T4 vylupenim oazy vies ukradnut 10% obsahu skladov v pripojenej dedine, tak v TK vylupenim oazy vykradnes IBA suroviny vyprodukovane v oaze, ktore si majitel nestihol vyzdvihnut. Takze obsah svojho skladu pri utoku na oazu nemusis riesit.

Co sa tyka produkcie oazy tak:
    - za kazdu umiestnenu jednotku v oaze zvysis produkciu oazy o 1 kus suroviny na hodinu. Cize ked das do oazy 100 jednotiek, budu ti produkovat 100 kusov surovin na hodinu (ktore si musis ale vyzdvihnut). Na zaklade tvojho vplyvu na oazu existuje maximalne mnozstvo jednotiek, ktore ti mozu takymto sposobom generovat suroviny - ak das do oazy viac jednotiek, tak uz vacsiu produkciu neziskas
    - dalsiu produkciu mas % z produkcie pripojenej dediny, na zaklade tvojho vplyvu na oazu

Největší množštví jednotek = nejvyší bonus z oázy.

Toto nemusi byt pravda, vplyv na oazu ovplyvnuje aj populacia a vzdialenost od dediny. Kto ma oazu daleko od dediny, bude musiet do oazy umiestnit daleko viac jednotiek, ako ten, co ma oazu hned vedlajsie policko, aby toho "blizkeho" predbehol. Na druhej strane, ten blizky mozno nemusi do oazy dat ziadnu jednotku a stale bude prvy...