Chyba v úkolu Slídič

• herní svět CZ1, Loner
    čas, kdy se chyba objevila 23. 5. 2015, cca 15:00
    co nejpodrobnější popis chyby: i po slpnění úkolu nemohu vyzvednout odměnu
    verzi operačního systému a prohlížeče Windows 7 Pro, 64b, Google Chrome Verze 43.0.2357.65

Loner... ;)
    Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum...

• Jsem rada, ze sis precetl navod, jak hlasit chyby, ale mozna jsi tam prehlidl i doporuceni, aby ses podival, jestli uz stejny problem nehlasil nekdo jiny - hlasil, takze jsi mohl vyuzit jeho tema, pripadne se drzet rady v nem ;)

Kazdopadne ukol ti ted splnit nemuzu, protoze by se ti odmena za nej nevesla do skladu.

• děkuju a omlouvám se za double... nepřeložil jsem si, že zvěd = slídič... :)

Loner... ;)

• hlásím další chybu (na fóru jsem nenašel) :)
    herní svět CZ1, Loner

čas, kdy se chyba objevila 23. 5. 2015, cca 18:00
    co nejpodrobnější popis chyby: i po slpnění úkolu nemohu vyzvednout odměnu, pravda je, že 4 slídiče jsem měl vycvičeny už ve chvíli, kdy se úkol objevil, nicméně si myslím, že úkol by měl být splněn vycvičením 5-ti slídičů celkem (?)
    verzi operačního systému a prohlížeče Windows 7 Pro, 64b, Google Chrome Verze 43.0.2357.65

Loner... ;)

• nicméně si myslím, že úkol by měl být splněn vycvičením 5-ti slídičů celkem (?)

Uloha sa splni, ked zadas do fronty 5 sliedicov. Nemusis cakat, kym sa vytrenuju. Avsak pocitaju sa len sliedici, ktorych zadas do fronty ked je uloha aktivna. V tomto pripade ulohu splnis tak, ze vytrenujes dalsich 4 sliedicov.

Inak je to pokial viem tiez znama chyba.

Systém ještě není dokonalý mě se ani na comu nezapočítavají do úkolů jednotky které našel hrdina nebo jsem je dostal jako odměnu.

Ano, pocitaju sa len realne vytrenovane jednotky. Toto by som povedala ze je zamer, nie chyba.

• Uloha sa splni, ked zadas do fronty 5 sliedicov. Nemusis cakat, kym sa vytrenuju. Avsak pocitaju sa len sliedici, ktorych zadas do fronty ked je uloha aktivna. V tomto pripade ulohu splnis tak, ze vytrenujes dalsich 4 sliedicov.

to jo, nicméně byla způsobena jako následek předchozí chyby, kdy nebylo možné ukončit předchozí úkol... ale nehroutím se z toho, v poho. aspoň budu mít víc slídičů a zase tak mocvelká ztráta to není :)

EDIT: tak nevím, právě jsem obdržel úkol vybrat 50x daně a mám už započteno 14 předchozích výběrů... :)

Ano, pocitaju sa len realne vytrenovane jednotky. Toto by som povedala ze je zamer, nie chyba.

to je, myslím si, naprosto OK :)

Loner... ;)

The post was edited 1 time, last by Loner: nové info ().

• Nic sa neboj, ja som s tymi spehmi dopadla tak isto, ale tak co uz, mam ich 10 :D Do vacsiny uloh sa pocitaju uz predtym vykonane akcie (standardne ulohy na trenovanie lubovolnych jednotiek, poklady, dane, kempy, budovy...), dokonca vies splnit aj ulohu, ktoru v danom case nemas v zozname. Akurat tieto ulohy na spehovanie su evidentne nejaka divna vynimka.

• v poho, tohle neberu jako nějakou ztrátu, špehy bych cvičil během dneška i tak... :)
    jenom jsem chtěl upozornit, že je tady zřejmě chybka ;)

Loner... ;)