• Zdravim,

nasel by se tu nekdo kdo by mi vysvetlil. Co je vevoda, a jaky ma ucel popripade co by mel delat atp.. ? :)

Dekuji za vsechny normalni odpovedi. :)

• Mohl by mi prosím někdo poradit, jak mám jako vévoda s přebudovanou pokladnicí, umístit poklad, které uloupily jednotky, od hrdiny do mé pokladnice? Jde to jen prodat a nevím, jestli ten poklad nepůjde ke králi, nebo zda zůstane u mě. Předem díky za odpověď.

• Takže když poklad prodám, dostanu za něj suroviny, ale zároveň zůstane u mě, tedy v Pokladnici, kterou jsem přestavěl ze Skryté pokladnice?

• Ahoj mam jeste jeden dotaz na vevodu. Ja jsem vevodu pouzil abych do sveho kralostvi dostal byvaleho krale a jeho uzemi, coz se povedlo znamenite. Ale ted kdyz mam u sebe muzu ho vykopnout jako vevodu a prijmout ho jako guvernera aniz bych cokoliv ztratil a bych mel tak misto pro dalsiho krale co abdikoval ?

The post was edited 1 time, last by Ethanol ().

• Ahoj mam jeste jeden dotaz na vevodu. Ja jsem vevodu pouzil abych do sveho kralostvi dostal byvaleho krale a jeho uzemi, coz se povedlo znamenite. Ale ted kdyz mam u sebe muzu ho vykopnout jako vevodu a prijmout ho jako guvernera aniz bych cokoliv ztratil a bych mel tak misto pro dalsiho krale co abdikoval ?

To je přinejmenším neortodoxní postup. Ale ano, titul vévody lze odejmout, klikni si na ambásadu záložka království / Info a když najedeš na populaci vévody myší uvidíš takové dveře a u toho komentář "propustit vévodu" počítej ale s tím, pokud měl aktivní pokladnici a rozšířil Ti území, tak o to území přijdeš. V podstatě degraduješ vévodu na guvernéra.

• Zrusenim guvernera prides o vplyv na jeho uzemi. Takze hraci, ktori boli na tomto uzemi sice v tvojom kralovstve "papierovo" asi ostanu, ale dane budu platit inde, podla ich pozicie v inom kralovstve.

Samozrejme, ze to tak nemoze fungovat, aby si jedneho vykopol a prijal druheho bez straty uzemia. To by limit na 7 guvernerov asi nemal velky zmysel...

• Ahoj, jak je to s daněmi u vévody??? mají být dostupné k vybrání nebo ne??? v mobilním prohlížeči mi totiž vybrat jdou a v pc nikoliv a když jde na vévodu útok a je úspěšný tak útočník sebere suroviny z daňového fondu...

• Ahoj, mám stejný dotaz. U vesnice s pokladnicí král daně nevybírá, ale ty se hromadí v daňovém fondu a můžou být uloupené?
    Takže vévoda je docela dobrý zdroj surovin :) Při dnešním útoku mě překvapilo kolik surek si hráč odnesl, přitom mohl sebrat jen trochu železa.