Loupeznicky tabor

• Loupeznicke tabory jsou udelane timhle zpusobem prave proto, aby se zapojila co nejvetsi cast kralovstvi :)
    Podle velikosti kralovstvi muze byt potreba porazit az 5 vln - a kazdy hrac muze jit jen jednou.

• Loupeznicke tabory jsou udelane timhle zpusobem prave proto, aby se zapojila co nejvetsi cast kralovstvi :)
    Podle velikosti kralovstvi muze byt potreba porazit az 5 vln - a kazdy hrac muze jit jen jednou.

Tohle asi není uplně přesné.. Každý hráč zřejmě může dočistit jen jednu vlnu. Protože mám tábor, kam jsem najel jen hrdinou - pokosil jsem obránce, ale zůstaly tam suroviny. A teď tam na tu samou vlnu můžu poslat útok znova... Na druhou stranu, v druhým táboře který jsem vyčistil Hrdinou + skupinou jednotek a pobral jsem i všechen materiál (během jednoho útoku) - tedy kompletně jsem zničil celou vlnu - tam už druhý útok udělat nemůžu... a jelikož to ve zbytku království aktivitou moc nehýří... budu teď koukat na mapě na tábor na který nemůžu útočit ...

Do příštího protiútoku: 11:19:20

Když vidíme tenhle dopočet... chápu dobře že za těch 11 a něco hodin příjde útok od toho tábora bez toho že já bych s tím mohl cokoliv dělat?

The post was edited 3 times, last by Seth21 ().

• Tak samozřejmě, že tím jednou se myslí na jednu vlnu, tzn. když budeš chodit 2 koňmi, tak klidně můžeš útočit 100x dokud prostě nevybereš všechny suroviny z té vlny, kterou jsi načal. Ale nemůžeš útočit na další vlny.
    Jinak ano, pokud nemáš aktivní království, tak ano, za 12 hodin na tebe dojde útok se kterým nic neuděláš kromě připravení si dobré obrany. :)