T:K CZ1 - Pokec

• Snad nebudou padat :D Včera sem moc štastný nebyl, padli sousední králové a systém nacpal farmy k nám do alli. Teď koukám, že sem ti tam projel, jednoho hráče, byl aktivní nebo ne ? :confused:

• Je aktivní, ale pochopil jsem, ani jsem Ti nepsal.

Lidi technická, četl jste někdo teď dotazník na comu? Byl tam dotaz na názor na boty strašpytlíka, které schovají "up to 2000 units" pokud jsem dobře četl. Fuj to jsem se ale lekl. Doufám, že tohle neprojde...

The post was edited 1 time, last by Lored ().

• Haha, 2000 jednotek :D .. to by byl moc dobrý předmět.. už ted mě sere, když s tím někdo furt utíká a nedá se to trefit.. a to je jen podělanejch 200 jednotek

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Jenze ty boty straspytla jsou stejne jako ostatni predmety rozdeleny do tri kategorii, ktere se objevuji v prubehu serveru a 2000 by mela byt ta nejvyssi kategorie, ne? A uhnout s 2000 jednotkama, kdyz mas armadu v radu desetitisicu... ehm :-)

• Nééé dvou tisícové boty nééé. :eek:

Dokážu si představit nějakého zapšklého záškodníka, který obtěžuje tak dlouho, dokud jednoduše nejsou katy na jeho vykatování. A proč? Protože měl boty a spoustu úkrytů. :/

Z jiného soudku, medaile pro aliance stále ještě nikdo nemáte? Pochlubte se případně profilem :)

The post was edited 2 times, last by Lored ().

• 2000 teuton jezdců na jednom beranidle, pivovar, hrdina s 20% bonusem a při obléhání budem všichni nadávat :D na blbé kuřecí boty a úkryty :D

Lored : Měli by už být opravené ? U nás v profilu je zatím velký kuloví.

• Lored, pěkný :D :D .. Tuhle jsem to četl, pěknej pohled!

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Chat.. škoda slov :D ale je to beta jak píše Lored, uvidíme jak se to zlepší, ale moc cz/sk hráčů to nenalákalo, nevím jak je to na .COM s hráčema, takže nemužu hodnotit tam

[CENTER]
    Perličky ze skype:

• Grafika pěkná, neokoukaná věc. Ale opravdu systém má hodně much, to zkazí i sebelepší grafiku. Všechny ty problémy s chatem, problémy s vlivem kde nemůžeš pozvat lidi na úrovni hranic(vliv je prostě patvar, který nereaguje pružně na situaci) , minimální informační provázanost (sdílení reportů jen občas) hodně zkažené rychlo aukce (původně jsem chtěl napsat jiné slovo) a další věci které jsem pustil z hlavy.

Nevím co do počtu lidí, ale já musím zaklepat. Mám naprosto skvělý guvernéry. Lepší menší počet skvělých, než větší...