T:K CZ1 - Pokec

• Byl to hráč co mazal a nehral, proste lamka a poslal tam všechnu svou deff :D no co si o tom mám myslet... a tohle dělá už dlouho, defuje jen farmy

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Komu by se chtělo každou farmu špehovat.. :D

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Pokud ten člověk účelově podporuje každou farmu na kterou chodíš, tak bych zvážil přímý útok. Pokud podporuje jen třeba jednu dvě (já nevím proto aby z nich měl daně) tak se jim vyhnu a je to :)

• chalani, čo je podľa vás lepšie? farmiť okolitých neaktívnych (väčšinou) hráčov alebo radšej poslať jednotky do oázy aby produkovali suroviny? bodov mám len 100 a mám 20 pretoriánov, takže sa neviem rozhodnúť čo by mi dalo väčšie príjmy :D nebudem tu spamovať poďakovaniami, takže vopred ďakujem za odpovede :D

• Možná si to zpletl, ale hráč co smaže, tak se smaže i z mapy :D
    Ti co jsou neaktivní tak na mapě zustanou, takže brzo bude mapa celá šedá :D

[CENTER]
    Perličky ze skype:

• aha tak som si to pomýlil do frasa :-D ale aspoň to že neaktívny hráči zostanú s nami pokiaľ niekto nepreberie dedinku. :-) ale ďakujem za info som myslel že aj hráč ktorý zmaže tak dedinka zostane.

A dokonce i mám pocit, že narozdíl od začátku comu se neobjevují na "prázdných" místech noví hráči.

Když ona populace na serveru spíše klesá než aby rostla.

• To by mě vůbec nenapadlo. Skutečně pozoruješ úbytek hráčů? Já jen, že si čísla zásadně nepamatuji.

Možná by všichni mohli udělat nábor na standartním travinanu, něco ve smyslu, hele pojď do Kingdoms :D

• Tak jenom Aktivních hráčů 2599 a registrovaných 4495.
    Mínus 1000 co to klikaj 2-3x denně :D

[CENTER]
    Perličky ze skype:

• tak jde o testovací server, krom testování provozu si prostě pár lidí přišlo vyzkoušet novou verzi. Vyzkoušeli a odešli. Ten vývoj není překvapivý.

• Tedy Ty se domníváš, že s ostrým nástupem ten server bude mít hojnější účast? To mi připomíná že musím zjistit, zda Kingdoms bude mít nějaké 2x severy na tournament, anebo je to jen pro starší verzi Traviku.

Dneska opět dotazník perlil :D kolik máte informací na denní bázi o tom, kdy server skončí, potažmo kdy bude odhalena vesnice divu světa? (to všichni jenom odhadují:D)

Získali jste hodnotné itemy při výpravách Vašeho hrdiny? (všichni svorně stěžují, že nemají nic :D)

Každopádně na boty kryjící až 2000 jednotek to nemá :D jaký máte názor na, bylo v minulém.. :D

• No, řekněme, že na server přijde měné "čumilů", kteří si vyzkoušejí týden dva a pak odejdou. Úbytek hráču po startu je vždy, ale zpravidla v důsledku farmení, a neměl by být až tak razantní. Ale samozřejmě vše vychází z toho, kolik lidí začne hrát. A to tuším že bude víc, než kolik se jich objevilo na tomto serveru.