Nezobrazovaní reportu v alianci

 • Vzdy plati, ze ked ty vidis niecie jednotky v dedine, tak aj on vidi tvoje. Preto u obycajnych guvernerov jednotky nevidis. Ak chces u hraca jednotky vidiet, musite ho v aliancii povysit. Tym ty das suhlas na to, aby videl tvoje jednotky a on prijatim povysenia da suhlas zase k tomu, aby si ty videl jeho.


  Dalsia moznost ako vidiet niecie jednotky je zalozit tajny spolok s touto vlastnostou. Tak mozes vidiet jednotky aj u hracov, co trebars nie su v tvojej aliancii.

 • Ak chces u hraca jednotky vidiet, musite ho v aliancii povysit.


  To je krásné, ale na povýšení máš jen jednu možnost a to povýšit guvernéra na vevodu. Ale mám v království vice hráčů. Chybí možnost přidělit práva guvernéroj.


  Jchym

 • Tato možnost také není. Ani v alianci není žádná nabídka jak někoho povýšit. Udělit práva mažeš jen králům, nikomu jinému. Tajný spolek je jak napovídá název tajný, tudíž nevím proč bych ho měl aplikovat na svoji alianci, respektive království.

 • Co konkrétně se ti nelíbí na možnost udělat tajný spolek s povolenou touto možností a naházet do něj všechny členy království nebo aliance nebo čeho to vlastně chceš?

 • Tajný spolek je dle mého určen k něčemu jinému. Nevím proč nemůžu přidělit práva jakémukoliv hráči z aliance. A to myslím i opačně, zakázat určitému hráči třeba alianční chat.

 • Preco chces niekomu zakazovat chat? Komunikacia je predsa zakladom hry. Ak ti v aliancii vadi, staci, ze kral nanho zautoci, a uz v aliancii nebude. A mimochodom, tajne spolky su PRESNE na to, ked nechces, aby napriklad niekto cital tvoje "tajne" veci na nejakom chate.


  Chce to trochu povolit zeleznu koselu a pozriet sa na veci s nadhladom. Aliancie v TK su viac uzemna, ako organizacna zalezitost. Na to, co poznas ako alianciu z T4.4 sa viac podoba tajny spolok. Tiez tam explicitne po jednom pozyvas ludi. A zrazu to je strasny problem tych ludi niekam pozvat. Staci, aby si tu pozvanku do spolku chapal ako "udelenie prava vidiet si navzajom reporty".

 • Toto chápu. Ale vem to z druhé strany. Založím alianci pozvu k sobě další 2 krále se kterýma spolupracuji. Proč ještě musím zakladat další spolek? Třeba jen kuli jednomu hráči, kterého ho chci separovat. Nevím jak je to dál zda obchodní cesty jsou posílat i mimo alianci a další výhody které byli dříve v alianci.

  Quote

  Ak ti v aliancii vadi, staci, ze kral nanho zautoci, a uz v aliancii nebude.

  po ochraně ano

 • Zakázat aliancni chat je jako zakazat zpravy .. to proste nedává smysl. Pokud nechces aby nekdo videl co pises v ali proste na nej zautoc.


  Tajny spolek by mělo byt zdruzeni hracu kterí sdileji informace pro dosazeni urcitých cílů, a jsem si jist že ochrana království by se mezi ně dala zaradit.


  Pelda

 • Nejde jen o zákazy ale i práva. Proč by nemohl obyčejný hráč v alianci mít třeba práva na pověšení medailí? Vše musí dělat král a není možnost to změnit. Vyhrává aliance a ne tajný spolek proto si myslím že by aliance měla mít přednost.