Založení 2 vesnice

• No hrál jsem travian v roce 2009 až 2011. To bylo ještě v té jednodušší verzi, až ke konci se zaváděl ten bonifácův klub apod. Možná si to fakt pletu, ale byl jsem přesvědčenej, že to tam šlo. Ale je to už dlouho a moh jsem to zapomenout.

• jediná přesunutelná jednotka byl hrdina. Ostatní jednotky šli vždy ovládat pouze z domovské vesnice a případně jakožto podpora poslat zpět. Nikdy nebylo možné je přesunout do jiné vesnice a od sud vést útok nebo je poslat jinam na podporu.

• ok. Když je toto vlákno o druhé vesnici, ještě jeden dotaz. Když jako král založím druhou vesnici, v ní mohu postavit jen skrytou pokladnu, je to tak? Až když budu mít další vesnici, jde to změnit na normální okladnici, je tak? Nebo bych musel tu v té první zbořit a to bych pak asi o poklady přišel. A když se píše, že mohu mít jen v polovině vesnic pokladnici, jak je to tedy s tím počítáním? Znamená to, že bych mohl až ve čtvrté vesnici založit druhou pokladnici, resp. až když budu mít 4 vesnice, mohu mít dvě aktivní pokladnice?