• Může mně říct někdo jak přidat dual,když zadám jeho jméno a jeho email ,tak to hlásí,že jde o neznámou osobu Unknown account identifier

  • Ten dualista musí být zaregistrovaný jako hráč (tj. v tom menu kde si vybíráš servery ke hraní), jen musí mít smazaný herní login na témže serveru... Je to prapodivně udělané.

  • Registrace je myslím tak,že zadá nick a heslo a pak ten nick smaže ? To jde? A pak při zapsání duala,zase musí uvést název postavy? Zkusíme ,zatím dík

  • Všimni si, že existuje více úrovňová registrace. Ta první Tě registruje do menu - http://lobby.travian.com/ a ta druhá pak na jednotlivé servery. Podle mých zkušeností to bylo jako říkáš, člověk si vytvořil postavu na COM a později ji smazal a jen se přihlašoval přes to menu k někomu jinému jakožto duál. A při zapsání duála využiješ jméno jeho postavy mezitím co se on/ona maže. Bohužel nevím jestli existuje jiný postup, na nic lepšího jsme nepřišli.

  • Tvoj dual musi mat lobby ucet - ten bud ma, lebo sa v minulosti registroval na iny herny svet, alebo si zalozi ucet vytvorenim postavy na inom svete, alebo moze pouzit tlacitko "Register" pod prihlasovacim formularom:


  • A preco? Pretoze zdielanie akehokolvek hesla s kymkolvek vo vseobecnosti nie je dobry napad. To plati vsade. Na T4 mame nejeden pripad, ze hracom lozi a skodi po novom ucte ich byvaly dual, pretoze mat vsade rovnake heslo je super bezpecne... Avsak nakolko T4 v sebe nema podporu pre dual ucty, zdielanie hesla s nehrajucim hracom sa toleruje na vlastnu zodpovednost.