Míra vlviu, oázy,...

• Ano máš pravdu, ale je to pozůstatek vlivu oáz z COM. Oáza je samostatný subjekt, tedy dokud ji nevyčistíš a krátce po té nepošleš podporu do ní, nebude ve Tvém království. Vyzkoušej to a pokud nemám pravdu, pak dej vědět :)

• toto je prece holej nesmysl aby hráč který je 10 polí daleko měl nejaký vliv na oázu která je uprostřed mého království. Zde oázy žádný vliv neprodukuji. Obeslat x hráču at si stáhnou def. Zautočit (do prázdné oázy, další nesmyl) a v zápjětí defnout i když je treba 30 polí deleko? Jakou to má logiku.

• Oázy sice vliv neprodukují, ale jakmile je jednou zabereš, jsou Tvoje. A dokonce zůstanou Tvoje i potom co Ti někdo katne aktivní pokladnu. Jelikož jsem zvyklý z com, že oáza má vliv a to nejen na sebe, nepřijde mi to tak bláznivé :) je li oáza prázdná, zaútoč jedním vojákem a pak ji jedním vojákem v další sekundě podpoř, bude to fungovat stejně.

• To zde ale nefunguje. Zaútočil jsem na nepřítele oázu vyčistil a poslal podpory a zůstala v jeho držení. Sice to také nebylo v sekundě, rozdíl pár minut. Proto prosím at je zde jasně a srozumitelně napsáno jak se dobíjej oázy. Zda je nutná a jak velká má být časová prodleva mezi útokem a defnutí oázy.

• To je velice zvláštní mě to fungovalo. A nevím nevím, pokud hodinovému rozdílu říkáš pár minut.

Útok pošleš tak aby vyčistil oázu a v té samé sekundě, či sekundu později pošleš jednoho vojáka do podpory. A klapne to.

Jestli nepíši jasně a srozumitelně, poprosím kohokoliv aby dané téma osvětlil lépe :)

• A je celkem jedno zda je nebo není mém území? Není mě jasné proč to musí být ve vteřině. Chápu kdyby tam nepřítel dal def před příchodem podpor ale to se nestalo. Proto se pídím po tom časovém rozmezí.

Tak ano v jedné sekundě útok a následná podpora. Ale i tak bych rád znal odpověd na časové rozmezí a nějaké upřenění popř výpočet podle čeho se určuje kdo bude mít jaká procenta z oázy. Viditelně to neni jen počtem jednotek v oáze.

• Oáza je samostatný subjekt. Když ji domlátíš a připojíš k sobě, zůstane Tvoje (i po úpadku území) a je jedno jak jsi daleko a jestli ji podporuješ anebo ne. Cituji wiki:

To conquer an oasis for your kingdom, you have to defeat all troops in it and afterwards use it in one of the following ways:
    Pro dobití oázy pro Tvé království musí být v rámci porážky veškerých vojáků v oáze použit následující postup:

• reinforce it with at least one unit
      Podpoř ji, alespoň s jednou jednotkou.
    • assign it in your embassy
      Anektuj ji v ambasádě

Můžu zkusit zeptat se na COM kam občas chodí DEV, anebo můžeš požádat aby Tvůj dotaz tlumočil někdo z TT, ale myslím, že jsme si ujasnili, že hodina je moc a pár sekund je OK (zkoušel jsem max. 5 s.)

Co se ranku v oáze týče, je to dané vlivem hráče na oázu. Byť zrovna u tohohle není žádný matematický vzorec, logicky lze předpokládat, že vliv se snižuje se vzdáleností. A stejně jako výše, jelikož vzorec nebyl uveřejněn, pakliže máš zájem požádej o přímý dotaz na programátory. Ještě dodám, abys nebyl zmatený, vliv není stejný když jsi přímo proti oáze a když je oáza v "rohu" Tvé vesnice. Má zkušenost z COM říká, že člověk vedle oázy má za předpokladu stejných vojáků větší vliv na oázu, než ten kdo ji má na rozích.

Edited 4 times, last by Lored: Add exp z com ().

• Tak už někdo ví ( support) jak se počítá ten vliv na oazu?

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Myslím že nechce zas tak moc chtít přesný vzorec který určuje vliv na oázu. Začínají žabomyší války kuli oázám a není nikdo schopný odpovědět na jednoduchou otázku. Chcete po nás testovat, investujeme do toho peníze a celý vývojový team na nás z vysoka ....

• Tak Jchym s týmto súhlasím ja si myslím že support by mal kontaktovať zahraničný TT a jednoducho sa spýtať a dať nám vedieť ale už pár dní nič ani čo sa chystá ani aktivita trošku ma to mrzí pri takejto hre. :-/ Oproti konkurečnej hre sa to s podporou kompetentných osôb nedá ani rovnať.

• Tak se nějak nemužu dopočítat. 1 hráč. vdálenost 1.41, jednotek 20 a pop 1176 = (1176+20) / 1.41 = 848 nebo 20+1176/1.41 = 854
    2 hráč vzdálenost 1, jednotek 200 a pop 1200 = (1200+200)/1 = 1400 nebo 200 + 1200/1 = 1400

Přesto má 1. hráč větší vliv než druhý.

• Nesmíš se na mě zlobit ale přece musí existovat přesný vzorec a nemyslím si že by to mělo být něco tajného. Myslím že je v zájmu nás všech najit chyby, jak máme vědět co je chyba a co je úmysl když informace vámi podané jsou na ...
    Nějaké dohady nebo jedna paní povídala (to prosím neber osobně) nám ani vám k ničemu nepomůže.

• Jak jsem koupila, tak prodavam. Pokud s tim mas porad nejaky problem, posli ticket.

Uz jsem to tady minimalne jednou psala, problemy a slozitejsi dotazy je lepsi resit v ticketech, protoze ty muzeme preposlat dale k overeni chyby/vysvetleni daneho chovani.

• Já ticket psal a dozvěděl jsem se ještě míň než vím... takže k ničemu

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]