Přechod krále na vévodu.

 • Chci se optat pokud král abdikuje, deaktivuje se automaticky pokladna? Pokud ano pokud mu před abdikaci zašlu povýšení na vévodu (pokud to lze) i tak se deaktivuje?


  Diky

 • Ahoj, zaslat jmenovací dekret králi nelze. Musí být guvernér. Ve chvíli kdy král abdikuje tak deaktivuje pokladnu.


  Abys chápal celý postup, on abdikuje, je z něj guvernér a pošleš mu jmenovací dekret. V tu chvíli on musí znovu aktivovat pokladnu ve vesnici kde jí chce mít tak aby generoval území tedy vliv. (aktivace trvá cca 12 hod)

 • To je trošku nedomyšlené. V tu chvíli muže abdikujicí král spadnout na uzemí nepřitele a veškeré poklady spokojeně odevzdá králi v daních :-(

 • Ano i ne. Ve chvíli, kdy Ti nový člověk spadne na území, to sakra trvá než poprvé od něj vybereš daně. U některých a to nekecám, to bylo 24 hodin po tom, co se objevili v mém království/přijali pozvánku do mého království. Za tu dobu by stihli aktivovat pokladnici a zachránit poklady dvakát. Obvyklejší doba zpoždění daní je 12 hodin, ale výše míněný případ jsem viděl před párti dny.

 • kde může král abdikovat chtěl bych bývalého krále jako guvernéra k nám do království není u nás na území jen se ho dotýká jde to? a popřípadě jak
  díky za radu

 • Takže pokud to správně chápu, pokud máme se sousedním královstvím dohodu, že se chceme sloučit a jsme v jedné alianci, musí její král abdikovat, pak mu pošleme pozvánku do království nebo aliance jako guvernéra a on poté aktivuje svojí pokladnici a jeho poklady přejdou k našemu králi? nešlo by to také udělat tak, že se domluvíme, že uhne se svojí armádou a my si prostě k němu dojdeme pro jeho poklady a pak abdikuje a prijme nasi pozvánku?

 • dobře,ale pokud uz vevodu jednoho mame a potrebuem prave poklady toho druheho krale k tomu abchom mohli pozvat dalsiho tak jak na to? napadlo me se domluvit a poslat na nej utok a vybrat mu pokladnici a pak ho pozvat jako vevodu? ale to asi ztrati vliv a my prijdem o uzemi ktere ted ovlada ne?

 • Král stejně ztratí území při abdikaci. A bez abdikace ho nepozveš. Území se mu obnoví nějak tak podobně jakmile jej jmenuješ vévodou (záleží na tom jak moc blízké jsou hranice lidí s více poklady a tak).


  Poklady přesouvat normální útok, armáda + hrdina.

 • A jak je to, když jsem domluven, že abdikuji jako král a budu pozván jako vévoda do království v jiné alianci? Jak je to při abdikaci a následném zvolení vévodou s poklady, když je mám ve dvou vesnicích v pokladnicích? Mohu jako vévoda mít také dvě? A nebo jen jednu a tam se sami přesunou poklady i z té druhé automaticky, pokud postačuje kapacita? A nebo přejdou pod nového krále?

 • Vévoda může mít jen jednu aktivní pokladnu. A ne poklady se nepřesouvají automaticky. A poklady které nepřesuneš zůstanou králi u kterého je ta dotyčná vesnice.

 • Slučujeme dvě královsvtí, abychom pak přešli pod jinou ali. Pozval jsem od druhého krále k sobě vévodu, on pozvánku přijal, ale negeneruje žádný vliv, přestože mu prý pokladnice ukazuje 80%, na mapě to není vidět. To samé abdikující král, který už je také mým vévodou, ale opět není vidět vliv v okolí jeho vesnice. Je to bug nebo to má nějakou dobu trvat, než se ten vliv objeví?

 • právě, my už to také dělali, ale teď je tam asi chyba. U jiného hráče před pár dny to šlo. Nyní ne. Také nedeaktivoval pokladnu, jeho poklady se do království přičetly, ale nezobrazuje to územní vliv.

 • Je to jak píše Jchym. Musíš mít dostatek pokladů na vévody a plus vévodové musí mít jednu vesnici ve které aktivují pokladnici. Pokud tam máš nějakou chybu, pošli nám na support screen s "vévody" viz tabulka království - info. A samozřejmě screen toho, kde má ten vévoda má generovat vliv a negeneruje. Na support se dostaneš ve hře otazník vpravo nahoře.- help center.


  http://wiki.kingdoms.travian.com/tiki-index.php?page=Duke