• Čau, ted se mi na trhu v sekci Obchodníci objevilo tohle:

Měli by mi to tam psát, kolik a za jak dlouho se vrátí nebo někam přijdou, ale místo toho mam tohle :/

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Tady chce refresh celkem plno věcí i přibudnutí pop v seznamu statistik se lidí od mapy například. Problém že vše skáče do nového okna a není ve stejném okně hry.

• mě to dovolilo(a nemělo by) 1x prodat něco za neco(1 hlína) a špatně se mi ten obchod zobrazuje a zobrazoval se tak i předtím,doufám že chápete,že nemít žádné obchodníky není žádná výhoda,jinač hra se mi hraje pěkně akorat trochu brzdění vývoje mojí vesnice(1h stavba obilného pole na 7lvl i déle).další věcí co jsem objevil že mám a nemám krále,totiž král se mi zobrazuje,ale poklad lze prodat akorát lupičům což nepovažuji za morální,prozatím mi hra jde,a moc mě baví(hraji ji skoro 10 let).Hra je stále dokonalejší a lepší...