umírání jednotek v pastech

• Setkal jsem se s tím na tomto serveru poprvé a nikde jsem o tom nečetl. Tak nevím, jestli je to bug, nebo co je to za blbost. Po útoku na hráče, který nemá žádnou obranu se mi některé jednotky chytly do pasti. Znám z jiných verzí travianu, že se chytnou v případě loupeže, ale pokud dám normální útok a mám víc jednotek, než je pastí, tak hned i osvobodím jednotky z pastí a vše se mi vrací zpět domů beze ztrát. Tady mi to ale napíše, že z 49 chycených přežilo 37, což jsou docela velké ztráty vzhledem k útoku na prázdnou vesnici. Pokud je to záměr, aby i pasti zabíjeli, ptám se, jak se tomu dá zabránit, protože jsem nikde nenašel ani zmínku? Lze to ovlivnit počtem útočníků, zničením opevnění nebo katováním pastí? A lze je vůbec cíleně katovat? Nebo jen náhodně a nebo vůbec?

• Ahoj, máš spoustu otázek.

Takže pasti zabíjely jednotky už v minulosti, fakt, že dokonce i já si na to pamatuju tomu nasvědčuje.
    Jak zabránit umírání jednotek? Naplň pasti a choď jen loupežema. Obránce je buď pustí všechny, anebo tam budou tlít a žrát mu obilí.
    Počet útočníků nemá vliv, zničení opevnění nemá vliv a pokud "náhodným" útokem vykatuješ pasti tak by to jejich počet mělo snížit.
    Ne budovu pastí nelze cíleně katovat.. Viz. výše pouze "náhoda"

• Par drobnych oprav:
    Jednotky v pastech zerou obili sveho majitele, nikoli majitele pasti.
    Po vykatovani (budovy) pasti se pocet samotnych jiz postavenych pasti nesnizi, jen nebude mozne je postavit znova bez opetovneho zvyseni urovni budovy pasti.