Chyba v součtu pokladu.

• Dnes jse s překvapením zjistil, že kingdoms má problém s matematikou. Nesouhlasí součet pokladu. Pokud sečtu svoje poklady + vévodu tak rozdíl v součtu je cca 800 pokladů (bohužel pro můj neprospěch) tím pádem přicházíme nejen o vítězné body ale i o obilí pro guvernéry. Což činí hru krajně nespravedlivou. Děkuji za rychlou nápravu.

Jchym

• Dnes dokonáno k dokonalosti součet se rozchází o 4932 pokladů. Nevím ale přestává mě to bavit. Je celkem divné že jen mému království to jde do minusu většině ostatním to špatně počítá do plusu. Ztráta pro jednoho guvernéra cca 500 obili za jeden prodaný poklad.
    19 dní nahlášená chyba a nic se neděje. Pardon děje z 733 pokladu to je 4932 pokladů.

Pravděpodobně to je způsobené tím že bývalí vévoda jiného krále se ocitne na vašem území a abdikuje (zbourá pokladnu) jeho poklady se odečtou od pokladů již nového krále aniž by se před tím přičetli.

Navíc to ukazuje méně pokladů než je skutečně uskladněno v pokladnicích. Tudíž je možno že se budou i špatně počítat vítězné body.

• Tady se neděje nic, Němci nato pečou.. radši se hodí update s překladem než aby se opravovali chyby.... a to ještě otevřou další server.. jak směšné

edit:

o 4,5k má naše království (Jchym) mín pokladů než by mělo být .. :)

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

Edited once, last by rizek95 ().

• Teď při studiu COM fora jsem se dočetl že tato chyba byla přesně popsána cca před měsícem. I to jak vzniká. Proč zde není seznam BUGu aby se člověk mohl tohoto vyvarovat? Při tom by určitě stačilo před abdikací vévody ukrást mu poklady. Hráči přezlacují suroviny aby mohli uživit armády tak proč to řešit. Od nahlášení problému království přišlo cca o 7.500.000 obili. (500 za jeden poklad, zhruba 10 pokladu denně 50 členů království) Celkem by mě zajímalo jak hodláte kompenzovat.

• Vidíš Jchyme. Nechceš se o ten seznam postarat?
    Aktulizovat jej a tak..

Jinak abych ukončil dohady. Obilí mají naprosto všichni o nějaký počet jinak než mají mít. Vítězné body se však počítají správně.
    Opravování některých chyb, navzdory mínění většiny lidí, se nedá udělat nějakým lusknutím prstů. Opravy mají pochopitelně vyjít s patchem.

A kompenzace, jak jistě víš, nejsou předmětem diskuze. Dle VOP nemusíme nikomu nic kompenzovat.

• Na 100% vím že někomu jdou poklady do plusu -> více obili guvernérům a u sebe na 100% vím že moji guvernéři přicházejí už měsíc o pořádný ranec. Momentálně to je již přes 5K pokladů rozdíl v součtu. Jak víte že všem to špatně počitá? vzorec nikdo nepředložil. Já to vidím jak abdikuje bývalý vévoda odečtou se mě jeho poklady (které se ale pred tím nepřičetli) a klesne cena za jeden poklad. Ted to bylo 550 obili za poklad.

• screen o součtu pokladů jsem posílal už asi 5x. Výkupní cena se viditelně počítá z toho nesmyslného součtu. Zjisti si prosím kolik je výkupní cena za můj správný součet a kolik je za ten fiktivní. To je rozdíl o který každý guvernér v mém království přichází. Co mám dokládat? Já ti hlásím chybu nesoudím se s tebou. Pokud to berete takto tak se na to můžeme vysrat a ne se tu hádat. Myslel jsem že to je v zájmu všech najít kde je problém ale viditelně se mílím.
    Jasně jsem ti popsal kde a kdy chyba vzniká.