obilý za poklady

Upcoming Forum Maintenance Thursday, 04.06.2020
Thursday, June 4th 2020, from 12:00 pm CEST (UTC +2) to approx. 14:30 pm CEST (UTC +2)
Duration: approx. 2 1/2 hours
  • Zdravím

Chci se zeptat jak je možne ze počet obilí za kradené zboží se zastavil na čísle 5100? skouseli jsme to ve 3 královstvích, ale nikdo nepřekonal tuto hranici, i kdyz pokladů jsme měli všichni více. Prohledávali jsme wiki, com forum, dokonce jsme si přečetly i pravidla hry, ale nikde o tom neni ani zmínka proste více jak 5100 obilí za kradené zboží nedostanete. Jak je to možné?

Pelda

The post was edited 2 times, last by Pelda ().

• Pri prodeji kradeneho zbozi je za 1 kus 1 obili do vyse 4000 pokladu v kralovstvi, pote uz pocet obili neroste linearne, ale funguje to stylem, ze cim vice pokladu v kralovstvi je, tim mensi "kousek" obili je za jedno ukradene zbozi. Presny vypocet znamy neni.

Pokud jste to zkouseli v kralovstvich, ktera maji cca podobny pocet pokladu, mohlo se klidne stat, ze pocet obili byl ve vsech kralovstvich stejny.

• ja mam aktivnich pokladu 5150 druhy ma 5800 pocet obilí je stále 5100 jeden kral ma 9k pokladu a ma 5250 takze je to docela solidne brutalni pokles

btw do 5100 aktivnich pokladu to obilí bylo stále podle pokladů

The post was edited 5 times, last by Pelda ().

• V tom pripade to vypada, ze ten pocet pokladu, po kterem se pocet obili zacne snizovat, je bud uvaden chybne, nebo ho potaji zmenili. Muzes prosim poslat ticket, abychom se mohli zitra zeptat, zda je to tak v poradku?

Ten pokles nicmene odpovida - na comu ma moje kralovstvi pres 20k pokladu a ja za kradene zbozi dostavam 6300 obili.

Presny vypocet znamy neni.

na travianu bylo krásné to že se nechalo vše spočítat. Kde jsou ty doby. Tady mám občas pocit že levá ruka neví co děla pravá.

Nechápu jednu věc, proč tomu říkáte BETA test. Nazval bych to nekoordinovaným zmatkem. Pokaždé když jsem něco testoval byla odezva od programátoru dá se říct okamžitá a odpověď motivující ke zkoumání problému dál. Tady mám pocit že jakýkoliv dotaz nebo námitka je braná jako obtěžování. Pulka mích postů je bez odpovědi, nebo zodpovězeny z poloviny. Nevím jak si představujete hru když nevím jaká jsou pravidla a odmítáte je nám zdělit. Tímto způsobem jen vzniká kupa dohadů a polopravd.
    Nevím zda je chyba v našich suportech nebo zda někde dál. Jako koncového hráče mě to celkem nezajímá.

Toto je opravdu můj poslední post a na ten ticket co jsem poslal ani nemusíte odpovídat. Stejně dopředu znám odpověď.

Děkuji za opravdu zmatenou hru. S pozdravem Jchym

• Pelda: muzu poprosit o ten ticket? Idealni by byl i se screenshoty od hracu, kde bude videt pocet pokladu v kralovstvi a pocet obili za jeden poklad - nejlepe z vice kralovstvi. A jelikoz help center umoznuje nahrat jen jeden screenshot, bude asi lepsi vyuzit nejaky externi hosting (napr. ctrlv.cz).

• Co chci jsou přesné výpočty a jasná pravidla o nic jiného mě nikdy nešlo. A už mě dejte BAN za zveřejnění ticketu. Pokud se netýká výkupní ceny pokladu tak nevím.

[TABLE='class: singleView cruises scrollable, width: 498']

[tr]

[TD='class: col5, align: center']Me
    2015-07-04 13:53[/TD]
    [TD='class: col6']Dobrej

Asi dva dny z5 jsem hlásil špatný součet pokladů, bohužel v muj neprospěch. Je to dle mého celkem závažná chyba která ovlivňuje fair-play hru. Nyni denně prodělávám cca 700 bodu denně což neni zanedbatelné. Prosím o urychlenou nápravu.

Díky Jchym[/TD]

[/tr]

[TR='bgcolor: #F6F0E7']
    [TD='class: col5, align: center']Black
    2015-07-05 01:32[/TD]
    [TD='class: col6']Zdravim,

nemame moznost jak opravu urychlit, bohuzel vse ma sve postupy.

S pozdravem
    Black
    Travian Kingdoms Support

Zachovávejte prosím historii zprávy, urychli to řešeni problému.
    Please keep whole conversation attached to make sure we can help you fast and properly.

-- Wiki: http://wiki.kingdoms.travian.com/

> Dobrej
    >
    > Asi dva dny z5 jsem hlásil špatný součet pokladů, bohužel v muj neprospěch. Je to dle mého celkem závažná chyba která ovlivňuje fair-play hru. Nyni denně prodělávám cca 700 bodu denně což neni zanedbatelné. Prosím o urychlenou nápravu.
    >
    > Díky Jchym[/TD]
    [/TR]

[tr]

2015-07-05 01:38[/TD]
    [TD='class: col6']je nějaký způsob jak to napravit? přesunout poklady nebo něco podobného?[/TD]

[/tr]

2015-07-05 11:29[/TD]

nemame k tomu zadne doporuceni :(

S pozdravem
    Black
    Travian Kingdoms Support

Zachovávejte prosím historii zprávy, urychli to řešeni problému.
    Please keep whole conversation attached to make sure we can help you fast and properly.

-- Wiki: http://wiki.kingdoms.travian.com/

> je nějaký způsob jak to napravit? přesunout poklady nebo něco podobného?[/TD]
    [/TR]

[tr]

2015-07-05 11:39
    [/TD]
    [TD='class: col6']A k tomu se nabaluje další problém s výkupní cenou za jeden poklad. Tam při součtu všech aktivních pokladen jen na mém učtu, výkupní cena je o 700 obilí nižší a to nezapočitávám aktivní pokladny u vévodů. To je skoro diskriminace :D:D
    [/TD]

[/tr]

2015-07-05 12:31
    [/TD]
    [TD='class: col6']Při dostavbě dalšiho levelu pokladnice se výkupni cena nezměnila ted to bude činit rozdíl na jednom pokladnu minimálně 2K obili za hodinu. U kolegy ověřeno jemu to počita dobře a výkupni cena souhlasí s aktivníma poklady v pokladně. Toto je opravdu dle mého velice závžný problém nehledě na to že se pravděpodně negeneruji správně ani vítězné body.[/TD]
    [/TR]

[tr]

2015-07-06 01:36[/TD]

navazu trochu na post na foru. Nechapu o co ti zde jde. Bylo ti vysvetleno, ze chyba je nahlasena a programatori se s**** ji opravit. Dalsi konspirace a konstatovani jsou naprosto nadbytecne a kontraproduktivni. Samozrejme mame zajem o to kdyz nam nekdo hlasi nove objevenou chybu, ale neprinasi nam nic kdyz se nekdo venuje prozkoumani nasledku dane chyby. Uvedomujeme si nasledku teto chyby, ale zaprve nevime zda jde o funkcni chybu ci zobrazovaci, a za druhe nemuzeme to nijak ovlivnit.
    Prosim o pochopeni a respektovani techto faktu.

S pozdravem
    Black
    Travian Kingdoms Support

-- Wiki: http://wiki.kingdoms.travian.com/[/TD]

[/tr]

[/TABLE]